10. díl Coworking Olomouc

Jubilejní desátý a možná poslední coworking díl z Olomouce, čtěte a dozvíte se víc. Co se za poslední týden událo?

Pondělí

Ráno jsem vstal již v 6 hodin, hodil jsem přítelkyni do Slatinic (praxe) a pak se pustil do práce. Dnes bude pracovní den mnohem delší a jsem zvědav kolik se toho dnes stihne. V todo listu mám více než 20 položek, tak uvidíme jak bude vypadat na konci dne. Začátek je opět určen mailům, tak pojďme do nich.

Dopoledne bylo docela plodné pracoval jsem na některých projektech, asi hodinu jsem věnoval práci pro klienty. Každý pracovní den mám nastaveno že chci svými aktivitami vydělat určitou částku, obvykle se mi ji podaří o něco přesáhnout, ale základem je vyvinout aktivitu pro její získání. Hlavní je mít cíl (finanční, pracovní).

Na 13:00 jsem dorazil do Coworkingu probral s Ararem nový web pro netsraz.cz a přemýšlel nad tím o čem bych mohl přednášet. Minulý týden jsem se s Honzou bavili na téma přednášek a školení. Ve čtvrtek měl zde v coworkingu SEO školení. Sám jsem si říkal že už na internetu nějaký ten pátek dělám a mohl bych také o něčem promluvit,asi by mě to i bavilo. Zkusil jsem si tedy vypsat několik bodů ve kterých si myslím že mám vyšší znalosti než obyčejný smrtelník. Zkuste se na to mrknout a dát mi do komentářů info zda by vás nějaká z daných přednášek zajímala:

 • Způsoby monetizace webu (možnosti, úspěšnosti)
 • Jak zvýšit konverze (onpage, offpage faktory)
 • Affiliate program pro váš e-shop a službu (provoz, metody, nastavení, na co nezapomenout, práce s partnery)
 • Moderní způsoby budování zpětných odkazů, linkbaiting a SEO
 • Startujeme Startup – Linkmonitor.cz, Shopia.cz, Dropface.cz

Jednalo by se o volně dostupné přednášky zdarma klidně tady v coworkingu, myslím že by to Ararovi nevadilo:). Teď se jdu pustit do úpravy PDF manuálu pro získání zpětných odkazů a začínám s novým průzkumem moderních metod linkbuildingu. Budu to testovat na naprosto novém projektu, který odsud nebudu linkovat a za měsíc zveřejním kompletní výsledky a statistiky z průzkumu.

Do 15:00 jsem pracoval na nové verzi PDF manuálu o linkbuildingu a linkbaintingu. Teď se pouštím do revize a nakonec pošlu newsletteru odběratelům zde na Affilblogu a také uživatelům Linkmonitoru, kterým by se také mohl hodit…

Úterý

Opět budíček v 6 ráno. Na 10:00 jdu na squash s Ararem a Trikatorama. Do té doby práce na novém výzkumu o kterém vás budu informovat, dodělávání videomanuálu a zaslání newsletterem. Dále práce na několika odborných článcích a vyřizování mailů.

Dopoledne squash v pozvolnějším tempu. V tom vedru se nikomu moc nechtělo běhat, teda až na Tomáše, který uběhal neuvěřitelné míče. Na oběd jsme sedli do velice zajímavé venkovní restaurace, která připomínala all inclusive bary u moře. Trikátorům se daří což je dobře a budou startovat další ambiciózní e-shop s doplňky na který jsem velice zvědav. Arar je trošku smutný z google a dnes skoro umýval nádobí v restauraci:-).

Aktuálně jsem zpracovával několik požadavků na články o které je teď na affilblogu velký zájem díky tomuto příspěvku, což mě mile potěšilo. Aktuálně se jdu pustit do práce na dalším článku, poté se pustím do jedné minizakázky pro klienta a a doufám že před 15:00 stihnu ještě pokročit v mém průzkumu moderních metod linkbuildingu. V rámci výzkumu také pracuji na jedné affiliate stránce, takže se nemůžu dočkat až za měsíc vznikne 15 klonů:-D.

Středa

Opět budíček na 6:00, ale dneska se necítím vůbec dobře, doléhá na mě alergie, chřipka a včera jsem si natáhl záda při squashi. Takže se dnes budu léčit z domova a do coworkingu nejspíš nedorazím. Arar tam stejně nebude. Dnes bude práce probíha ve stejném stylu, dopoledne řeším pracovní záležitosti a také projekt skolafitness.cz, kde budeme nejspíš nasazovat i affil, takže pokud máte sportovní weby nebo magazíny napišete mi na [email protected] Odpoledne se chci pustit do projektů na které mi už delší dobu nezbývá moc času, také do svého průzkumu, úprav na linkmonitoru a dodělání testovací aplikace úkolníček která mi jede na Nette.

Čtvrtek

Dneska jsem měl jít s Ararem na golf, ale bohužel mě sejmula chřipka, takže pracuji z domu. Dopoledne vyřizování mailů, práce pro klienty a vydělávání peněz. Úprava projektů práce na výzkumu z oblasti moderních prvků linkbuildingu (viz můj newsletter pokud ho odebíráte).

Odpoledne bude ve znamení učení autentizace a registrace a facebook doplňků pro Nette, už jsem docela pokročil a myslím že přiští týden už budu mít dostatek znalostí udělat nějaký menší projekt. Dále jsem udělal prácičku na skolafitness.cz a přidal obsah na několik projektů. Na jednom affil webu jsem změnil způsob monetizace a zatím se osvědčuje. Je dobré sledovat ziskovost projektů a v případě že nejste se zisky spokojeni zkusit alternativu.

Pátek

Dnes už se cítím o něco lépe. Nicméně ještě jsem coworking neriskoval. Dopoledně základní vyřizování mailů, pokračování výzkumu moderních metod linkbuildingu, zase jsem začal řešit projekt Dropface, ale stále více si říkám zda to není na má bedra až příliš velká práce a nepovolám nějakého pomocníka. Přístí týden jedu za kolegy s firmy tak se rozhodne jak budeme pokračovat.

Uvědomil jsem si že i tak je toho teď opravdu hodně, musím nakopnout projekty outdoormagazin.cz, usetreme.cz, hubnihned.cz aby začali něco vydělávat. Dále pracuju na skolafitness.cz kde začíná být také docela dost práce a do toho linkmonitor.cz a shopia.cz s tím že chceme makat na nové aplikací do iphone pro rybáře celosvětově. Takže vypadá to že prázdniny budou opravdu dobře využity. Navíc drtím nette a snažím se proniknout do phonegap, pro každý framework chci na konci práznin představit projekt.

Pokud plánujete na 13. července přijít na NetSraz do Olomouce, popřemýšlejte zda nedorazíte ještě předtím na paintball, zatím je nás 9.

Výzva

Dost přemýšlím zda budu pokračovat v publikaci totoho seriálu z Coworkingu, má to pro vás vůbec nějaký smysl? Podle komentářů se rozhodnu zda budu další díly publikovat, nebo si budu sumář psát pouze pro své potřeby evidence produktivity.

Shrnutí týdne

 1. Studium Nette frameworku
 2. PDF manuál – moderní metody linkbuildingu a výzkum
 3. Projekt fitness kurzy
 4. Práce na projektu Linkmonitor.cz
 5. nemoc:(

Svěřte mi svůj e-mail a získejte ZDARMA:

 • PDF brožurku s tipy na linkbuilding vašich projektů
 • 5ti týdenní e-mail kurz o affiliate marketingu
 • 2x měsíčně novinky a zajímavosti ze světa affiliate byznysu

Latest Comments
 1. Arar

  Urcite pis dalsi dily. Za cely tyden se nejvice tesim prave na tvuj clanek 😉

 2. Palio

  Len pis, je to inspirujuce. Uz sa mi dari aspon 2x za tyzden vstavat pred obedom. 🙂 Zvysenie produktivity je viditelne 😀

 3. Tomáš

  Souhlas s Ararem, na konci náročného týdne jsou tyto články příjemným odreagováním 😉

 4. LukasP

  Mě to taky baví číst aspoň vidím jakej jsem v porovnání s tebou lempl 😀

 5. Honza

  Určitě pokračuj, je to fajn čtení na odreagování a hlavně mě těší tipy na zajímavé weby. Určitě pro spoustu čtenářů je to dobrá inspirace.

 6. kejsi

  určitě piš, dost mě to baví 😀

 7. Tumi

  Jasně, piš dál. Je to nejen ispirace, ale i zábava a ponaučení 🙂

 8. machrhoumr

  Být tebou, začnu více makat :), možná už jen proto, ať máš o čem psát. Rád si srovnám svou produktivitu s někým, koho znám.

 9. Peter

  po velmi dlhej dobe som prišiel nato že ked vstanem o 9tej stihnem toho 3x viac ako ked som vstával po 12 :-O

 10. David Šuška

  ad. fitneskurzy – blanka to je super ženska 😉

 11. Tomáš

  Určitě pokračuj, dobře se to čte a je to inspirující

Napsat komentář