2xdropshop na téma hračky a jejich marketing

Už více než měsíc ze zabývám implementací 2 vlastních dropshopů na téma hračky v podstatě už jsou funkční a řeším právní náležitosti. Co se týče distributorů ty zatím prozrazovat nebudu, ale do budoucna tady o nich určitě napíšu podrobné články s vlastními zkušenostmi. V případě že máte o podobně zaměřený dropshop někdo zájem nabízím jejich vytvoření na www.dropshopy.cz.

Jedná se tedy o velice lukrativní segment zboží: hračky, na který se teď hodlám zaměřit. S oběma distributory mám velice přátelský vztah a nic nebrání další spolupráci.

Marketing?

Dostal jsem se ale do takové situaci, že už nejsem schopen pojmout všechny úkony k celkové propagaci a kvalitnímu startupu e-shopů. Hledám proto partnera, viz vlákno na webtrhu: Marketingový partner specialista. V případě že se najde někdo, kdo by se mnou chtěl spolupracovat, dejte mi vědět. Já bych se staral o technickou a právní stránku věci a Vy o marketing a propagaci.

Představuji si že ta spolupráce bude probíhat tak že zisky plynoucí z provozování e-shopů a dalších projektů se budou vztahovat i na partnera, do jaké míry, to už je předmětem jednání. Tohoto partnera bych zásoboval samozřejmě i nabídkami z projektu dropshopy.cz a dalšími soukromými projekty.

Na závěr přikládám mé nové soukromé dropshopy:

Svěřte mi svůj e-mail a získejte ZDARMA:

 • PDF brožurku s tipy na linkbuilding vašich projektů
 • 5ti týdenní e-mail kurz o affiliate marketingu
 • 2x měsíčně novinky a zajímavosti ze světa affiliate byznysu

Latest Comments
 1. Píno

  Zdar… jen malé upozornění na chybu hned v prvním slově na tvém webu dropshopy
  Jinak držím palce..
  čus
  Pino

Napsat komentář