8. týden v coworkingu

Asi jste si všimli že minulý týden jsem nenapsal týdenní report. Dával jsem si odpočinek od psaní, ne od práce:). Ararovi to bylo, ale tak líto, že tento týden opět report sepíšu.

Pondělí

V pondělí jsem pracoval z domu, ladil jsem hlavně aplikaci linkmonitor, kterou vám tento týden podrobněji představím. Pokud nechete čekat můžete navštívit blog, nebo se rovnou registrovat.

Úterý

Sportovní dopoledne s Deliqem, Tomášem a Ararem v nedalekém sportovním centru. Poté nás kluci z trikatoru navštívili v coworkingu, myslím že se jim tu líbilo:). Od 13:40 začínám pracovat, dnes je toho na pořadu dne docela dost, tak jdeme na to! Nakonec velice plodný den, drobné úpravy webů, linkmonitor úpravy a finální testování před započetím propagace a nějaký ten prodej odkazů.

Od 16:00 jsem začal pracovat na finalizaci diplomky, aktuálně řeším takový nepříjmený algoritmický problém s nasazování NLP na projekt geonabidky.cz. Nakonec mi Arar, který poslední dobou zůstává déle v práci, což je dobře, poradil jaký nástroj mám použít pro tvorbu úvodního promo videoklipu na Linkmonitor. Tato aplikace je online a jmenuje se jmenuj prezi.com a shodou okolností jej využíval i David Kirš pro emailacademy. Také jsem prováděl update aplikace kuponia pri iPhone tak abychom zrychlily stahování slev a celkově zoptimalizovali aplikaci, pro lepší použitelnost. Aktuálně mi statistiky Apple hláší že si aplikaci stáhlo od 4.4.2012, kdy byla do appstore poslána, 63 lidí, což je bez propagace zajímavé číslo. O to nám ale nejde, je to aplikace určena hlavně k licenčnímu prodeji agregátorům slev, nebo slevovým serverům.

Středa

Včera jsem si půjčil nový Forbes, který Arar donesl do coworkingu. Zajímavé počteníčko o 4 nejbohatších mužích v ČR. Kolem 12 jsem musel vyřídit něco ve FIO bance na dolním náměstí, tak jsem prohodil pár slov s klukama z Trikator o jejich affilu. Nakonec se rozhodli po strastiplných peripetiích z PAP, pro affilbox od Maria Roženského, věřím že to je pro ně lepší volba. Odpoledne příjezd na 13:00 do coworkingu, poplacení faktur a jdeme se konečně pustit do práce. Dnes musím vyjet před 17:00, jelikož jdu s přítelkyní na Hněv Titánů 3D a nemůžu se dočkat:). Už jsem hodně dlouho nebyl na pořádné popkorňáku:-D. A co se nestalo Deliqa a Tomáše jsem ten den potkal náhodou po druhé v obchodním centrum Haná, kde byli na večeři:).

Čtvrtek

Příjezd do coworkingu již na 10:00, do 14:00 jsem pracoval na textové části diplomové práce. Docela mě to ubíjí a přijde mi to nekonečné. Aktuálně jsem na 89 stránkách (celkem, včetně seznamů a příloh) a procházím text ohledně doplnění některých bodů a případných chyb. Od 14:00-15:00 jsem se věnoval psaní textů a ladění drobných projektů. Od 15:00 se pouštím do tvorby 2 videoklipů o aplikaci linkmonitor, jeden z nich bude popisovat obecné funkce a seznámí uživatele s funkčností hned na úvodní stránce. Druhé video ilustruje jak funguje inzertní trh, jeden z největších taháků VIP členství.

Pátek

A opět ta diplomka, vím že vás to musí nudit, ale naštěstí už finišuju a do konce týdne to chci mít z krku, ať se můžu začít konečně soustředit na projekty Linkmonitor, Dropface a LemonyApps, které mě naplňují. Procházím finálně text a dodělávám na diplomce implementační úpravy. Za poslední týden jsem s tím opravdu dost pohnul, tak aspoň z tohoto mám trošku dobrý pocit. Odpoledne probíhaly další menší práce, ale odjezd z coworkingu byl už kolem 15:30. Důvodem brzkého odjezdu byl plánovaný sraz webtrhu na 17:30 více info na webtrhu.

Sraz se povedl na jedničku a díky Ararovi za uspořádání. Sešel se velice zajímavý kolektiv lidí okolo webu. Někteří se s webovým podnikáním teprve seznamují, jiní už jsou zkušení matadoři. Rozhodně velice inspirativní a hodnotná událost. Sešlo se nás 15 a každý měl co nabídnout a v něčem vynikal. Poznal jsem majitele webdealu, nebo sexshopu ruzovyslon.cz. Setkal jsem se s lidmi okolo domén. Kdo jste z okolí Olomouce zapište si do deníčku datum 4.5.2012, kdy je plánován další sraz webtrhu.

Shrnutí týdne

 1. Dokončování textové části diplomové práce
 2. Velký kus práce na linkmonitoru – tento týden o něm určitě ještě uslyšíte
 3. Úprava aplikace Kuponia – zrychlení a změna načítacího mechanizmu – tento týden půjde do appstore nová verze
 4. Úspěšný sraz webtrhu
Co napsat do komentáře?
 • Pracujete z domu nebo z kanceláře?
 • Jaký byl váš pracovní týden a co produktivita?
 • Pracujete o nějakém zajímavém projektu nebo startupu?
 • Chodíte na srazy webtrhu?

Budu rád za vaše reakce a postřehy, které mě motivují k dalšímu sepisování reportů.

Svěřte mi svůj e-mail a získejte ZDARMA:

 • PDF brožurku s tipy na linkbuilding vašich projektů
 • 5ti týdenní e-mail kurz o affiliate marketingu
 • 2x měsíčně novinky a zajímavosti ze světa affiliate byznysu

Latest Comments
 1. Radek

  Škoda, že mi ten sraz utekl, už jsem dlouho nikde nebyl a rád bych se zas potkal s někým novým. Mohl bys kdyžtak o dalších srazech informovat čtenáře předem? 🙂

 2. Deliq

  Pěkný report, s vydařeným srazem nemůžu než souhlasit. Radku budu tě informovat, rád tě poznám osobně 🙂

 3. Josef Řezníček

  Linkmonitoru fandím. Stále ho vylepšuješ.
  Napsat o srazu je dobrý nápad. Taky bych se rád viděl s novými lidmi nebo s lidmi, které znám, ale osobně jsem je ještě nepotkal.

  K tvým otázkám: Ano, pracuji často z domova.
  Produktivitu je třeba trénovat. trvalo mi několik let a stále s tím bojuju, abych se doma věnoval práci efektivně.
  Projekt určitě vceliste.cz. Vytovřil jsem velice zajímavý newsletter pro všechny, které zajímá SEO a internetový marketing. Doporučuji zdarma se registrovat.
  na srazu webtrhu jsem byl naposledy asi před 3 roky. Od té doby jsem o žádném pořádném v Praze nevěděl.

 4. Richard

  Off-topic: tvůj newsletter mi google vyhodnotil jako spam, nevím jestli o to víš…

 5. Mário Roženský

  Ahoj,
  děkuji za zmínění našeho AffilBoxu v blogu (nedáš mi tam link?:-)). A k otázkám:

  1) dělám tak 3 dny doma a 2 dny v kanceláři. Do kanclu jezdím víceméně jen na jednání a meetingy.
  2) super produktivní:).
  3) jasně, http://www.affilbox.cz
  4) jop, připravuji jeden v Pardubicích

  😉

 6. Jakub Musil

  Díky opět za kvalitní report. Držím vám i Coworking v Olomouci palce.

  1. Pouze homeoffice s občasnými výjezdy ke klientům.
  2. Poměrně hektický týden, díky čemuž mi bylo dopřáno dosáhnout super produktivity za cenu jednoho šedovlasu.
  3. Zajímavá bude nová verze http://www.sumpersko.info (zatím na localhostu a dev serveru)
  4. Jeden jsem pořádal před pár lety v Šumperku. Občas mám chuť zúčastnit se srazu v Olmiku nebo navštívit Ararův coworking na čumendo. =D

 7. Mirek

  1, tak dva doma a zbytek mimo (zákaznici, lokalní kancl, pražský kancl)
  2, jelikož jsem si lehce protáhl víkend tak spíše volnější.
  3, je dost věcí v přípravě tak trochu jsem nakupoval za louží, ale z nějakou vlaštovku bych ukázat mohl. Je to takové veřejné demo, které čeká k doladění. http://skandalnislevy.cz
  4, byl jsem na předposledním pražském

Napsat komentář