Aktuální dění a nabídka práce

Už je to pár dní (týdnů) co zde nebyl zveřejněn žádný článek. Není to tím že by nebylo o čem psát ale ještě nemám nic dopsaného a dokončeného. Proto udělám malý nástřel toho co tento měsíc affilblog čeká a na co se těšit. Dále bych chtěl touto formou zadat poptávku po řešení, které v rámci naší firmy poptáváme (podrobnosti níže).

Během tohoto týdne navážeme na náš oblíbený seriál o tvorbě affiliate portálu, kde se budeme zabývat monetizací našeho affiliate portálu(6. díl). Dále nás čeká pokračování seriálu o partnerských programech v hledáčku mám relativně nový dropshipping program www.nejkravaty.cz a také nosiho www.ozdobse.cz, který vypadá velice našlápnutě a propracovaně (i když je konkurence obrovská – šperky).

Ohledně rozhovorů mám v hledáčku ahydeho espolupráci a Nosiho, pokud máte někdo dotazy, které by vás zajímaly, napište je do komentářů.  V případě že máte nějaký nápad na rozhovor se zajímavou osobností dejte mi taktéž vědět, za vaše podněty budu velice rád.

Potávka tvorby e-shop systému

Na webtrhu jsem vytvořil vlákno z poptávkou tvorby e-shop systému, rozpočet je 120 000Kč s DPH, takže pokud jste vývojářské studio, či nějaké takové znáte, určitě mi dejte vědět na mail: [email protected] Děláme výběrové řízení, už máme v hledáčku pár firem ale stále nejsme pevně rozhodnutí.

Pro dnešek vše, doufám že jsem vás navnadil a zůstanete věrni affiblogu. Díky za komentáře.

Svěřte mi svůj e-mail a získejte ZDARMA:

  • PDF brožurku s tipy na linkbuilding vašich projektů
  • 5ti týdenní e-mail kurz o affiliate marketingu
  • 2x měsíčně novinky a zajímavosti ze světa affiliate byznysu

Napsat komentář