Aktuální novinky ze světa dropshippingu

Seriál o partnerských programech
Seriál tvorby affiliate portálu

Přináším krátký pohled do aktualit a dění posledních dnů. Děje se toho opravdu hodně na české dropshipping scéně a během dalších pár měsíců můžete čekat obrovskou expanzi dropshippingu v ČR. Postupně si doplňuji a aktualizuji svůj seznam dropshipping programů a až dostanu svolení od majitelů těchto programů určitě se o tento seznam podělím, teda pokud bude zájem(viz diskuze).

internet-www-sxc-hu

Co se týče mého pracovního vytížení je to teď opravdu hektické začínám vyvíjet můj firemní web dropshopy.cz, který se bude zabývat tvorbou dropshipping e-shopů, vývojem dropshipping programů a taky e-shopů postavených na systému přeposílání objednávek. Dále budu spouštět do 2 měsíců neplacený katalog e-shopů shoplinker.cz.

Momentálně pracuji na 3 dropshipping programech a v jednání mám 2 dropshippingy na hračky a 1 na parádní oblečení pro ženy. O obojí bude, dle mého názoru, obrovský zájem a možná hodím jeden e-shop do aukce na webtrhu abych neškudlil tuto kvalitní tématiku pouze pro sebe. I když mám pořád zkouškové a práce dostatek, jsem velice pracovitý člověk, kterého navíc práce baví a proto jsem si vytvořil vlákno na webtrhu s nabídkou tvorby dropshipping e-shopů. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.

Samozřejmě na blog jsem nezanevřel plánuju pokračovat v seriálech:

A samozřejmě nás čekají zajímavé rozhovory. To vše má ale svůj čas a nic nebudu zbytečně uspěchávat na úkor kvality článků. Zvykl jsem si na určitý snandard a rozsah článků a nechci Vás zatěžovat nepodstatnými články bez nějaké větší informační hodnoty(doufám že tento k tomu příliš nesklouzl:-D).

V případě že vás něco pálí a rádi byste se vyjádřili napište to do diskuze pod článek.

Svěřte mi svůj e-mail a získejte ZDARMA:

 • PDF brožurku s tipy na linkbuilding vašich projektů
 • 5ti týdenní e-mail kurz o affiliate marketingu
 • 2x měsíčně novinky a zajímavosti ze světa affiliate byznysu

Latest Comments
 1. vB

  Je překatalogováno, další katalog bych nedoporučoval, pokud ovšem nenabídne významnější přidanou hodnotu, například v podobě katalogu obchodů a dodavatelů pro přeposílání objednávek&dropshipping.

  Dropshopy.cz zní zajímavě, bude součástí služeb následný servis a poradenství v oblasti legislativy? Přeci jen u dropshippingu se jedná o provozování e-shopu a řešení věcí souvisejících a vytvořením obchodu to nekončí.

 2. admin

  Ahoj díky moc za komentář, překatalogováno je ale já to nedělám pro peníze ale pro užitek. Samozřejmostí bude podrobný detail e-shopu s informací zda nabízí partnerský program a jaký.
  Shoplinker bude určen nakupujícím, webmasterům a samozřejmě majitelům e-shopů.

  K tvé druhé poznámce samozřejmostí bude technický servis s tím že pokud e-shop zautomatizuje objednávkový proces rád naimplementuju synchronizaci objednávek a další… Nevím co přesně myslíš tou legislativní částí, zkus to trošku rozvést. Smlouvy samozřejmě vyřizovat za majitele nebudu.

 3. vB

  Technický servis jistě, pod poradenstvím bych si představoval pravidelný newletter majitelům vytvořených dropshopů s informacemi o novinkách, nových modulech, úpravách v zákonech atd. s nabídkou třeba placeného školení. Otázka měla spíše znít jestli obchodní strategie po vytvoření dropshopu bude zaměřená na pálení mostů nebo udržování komunikace.

 4. admin

  Děkuji za velice dobrý dotaz, odpovím vám vašim velice chytrým výrokem který jste tady na affilblogu již formuloval.
  Mnohem lepší je udržet stávajícího zákazníka než vyhledávat stále nové. Dropshopy budou kontruovány tak aby měli klienti opravdu kvalitní servis, mnoho informací a aktualit(pro případné další dropshopy), každý majitel dropshopu dostane základní instruktáž jak s shopem zacházet a co dělat.
  Díky za konstruktivní připomínky.

 5. Mirek

  myslim, ze dropshipping v cesku moc frcet nebude

Napsat komentář