Dropface – dropshipping interface pro vaše partnery

Dnešní článek je PROMO pro můj nový projekt dropface. Jedná se o interface určen pro majitele e-shopů. Máte-li e-shop se zajímavý zbožím a nebaví vás vymýšlet strategie zvyšování zákazníků, nechcete utrácet obrovské sumy za marketing či linkbuilding? Pak je pro vás tato služba jako šitá na míru.

O co se tedy jedná?

V jednoduchosti se jedná o to že Vám vytvoříme na zakázku xml výstupy pro partnery, nasadíme dropface (běží pod Zend framework) na váš e-shop a uděláme PROMO vašemu novému partnerskému programu. Vy se staráte o vyřizování a odesílání objednávek a neřešíte marketing (zakázky chodí samy). Následně vyplácíte partnerům provizi. Dropface vám ukazuje informace o partnerech a upozorňuje na nově došlé objednávky. Systém je stavěn a programován tak aby byl co nejjednodušší a přitom nabízel všechny potřebné funkce, uvidíte jak si na něj rychle zvyknete…

Systém se zaměřuje na 2 typy partnerské spolupráce: dropshipping a přeposílání objednávek. V případě že přesně nevíte o co se jedná a jsou pro vás tyto termíny novinkou přečtěte si článek vysvětlující co jednotlivé spolupráce znamenají. Do budoucna plánujeme i přidání modulu pro standardní affiliate partnery abyste mohli mít všechny typy partnerské spolupráce pod jednou střechou.

Chcete si vyzkoušet demo? Mrkněte na www.dropface.cz/demo. Přístupy do adminu jsou: [email protected] a heslo: test.

Program mě zaujal kde se dozvím více informací?

Pokud se vám dropface zalíbil, nebo znáte ve svém okolí někoho, komu by se dropface mohl hodit všechny potřebné informace naleznete na webu:www.dropface.cz, je zde také ceník služeb a objednávkový formulář.

Dropface může integrovat i více e-shopů od 1 distributora a může z něj vzniknout multiaffil systém pokud má prodejce více e-shopů.

Tímto krokem chci pomáhat jak e-shopům se zajímavým zbožím a rozšiřovat pole e-shopů poskytující dropshipping/či affiliate programy ale také partnerům kteří by chtěli využívat nové zajímavé partnerské programy. Doufám že se na affilblogu v přištích měsících začnou objevovat nové partnerské programy fungujících na systému dropface.

Pozor: Speciální akce pro všechny čtenáře affilblogu množstevně a časově omezený slevový kód na 10% slevu pro objednávku dropface systému: DRAF2607. Tento kód je přenosný a může jej využít i váš kamarád.

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat. Díky za poznámky, připomínky a komentáře.

Svěřte mi svůj e-mail a získejte ZDARMA:

 • PDF brožurku s tipy na linkbuilding vašich projektů
 • 5ti týdenní e-mail kurz o affiliate marketingu
 • 2x měsíčně novinky a zajímavosti ze světa affiliate byznysu

Latest Comments
 1. Mirek

  Chtěl jsem vyzkoušet demo, ale neplatné přihlašovací údaje…. Možná někdo předemnou změnil přihlašovací údaje.

  Jinak mám pár drobností 🙂

  1, První je na řadě pochvala, dobrý nápad čím více těchto systému tím lépe 🙂

  2, dodělat češtinu viz. “You are here: Home » Objednávka služeb”

  3, upravit obrázek u http://www.dropface.cz/dropface/, když kliknu na ten obrázek, načte se mi samostatně, ale tím to končí…

  4, Trošku mi chybí vysvětlení “Jak to funguje” Člověk se sice dočte jak, že dostane XML+ manual, ale nic více… Chtělo by to prostě nějaké představení, ideálně i s obrázky ( ty nejlépe se prodávají).

 2. JK

  Ahoj,
  zkoušel jsem to demo a nedaří se mi tam přihlásit – stále to píše neplatné přihlašovací údaje. Můžes se na to kouknout? Díky

 3. Igor

  1. Prihlasovaci email je v skutocnosti: [email protected] (aspon to mi fungovalo)

  4. Vysvetlenie naozaj chyba, produkt vyzera byt mimoriadne zaujimavy.

 4. admin

  Díky za připomínky, igorovi děkuji za doplňení, ano přihlašovací údaje jsou aktualizované takže se můžete podívat.
  Ohledně připomínek mirka:
  2. upraveno
  3. toto je standardni chovani wordpressu, kam by měl obrazek smerovat?
  4. co presne ti chybi za informace? chtel jsem to udelat jednoduse vystizne a bodovite, ale asi to budu muset rozsirit, zajimalo by me co vam chybi, co byste se chteli jeste o dropface dozvedet vice. Diky

 5. Mirek

  Nu, ten obrázek by tedy neměl být tedy klikatelný. Takhle očekávám, že po kliknutí mě někam přesměruje a ono nic, otevře se sice další stránka, ale ta je prázdná jen s tím obrázkem…

  No není mi jasné co se bude dít s tím XML dál… Uděláš tedy XML výstup z např. mého eshopu a s tím se bude dít dál co? Bude nabízen dál partnerům? Jakým? Kde se vezmou? Jak já třeba ovlivním komu se bude zobrazovat? Co se děje potom? U partnera někdo nakoupí a já objednávku uvidím v Dropface?

 6. admin

  @Petr Soukup:
  souki muzes mi rict co je ti povedome? ja teda o nicem podobnem nevim, vy nabizite v konceptuelne jinou sluzbu.

 7. admin

  @Mirek:
  díky za připomínky snažil jsem se informace doplnit tvé dotazy jsem zodpověděl zde:
  http://www.dropface.cz/nase-sluzby/

Napsat komentář