Dropshipping a affiliate – mujsexshop.cz – sexshop s širokým výběrem

Již nějakou dobu sleduji zda nepřibude v affil.simlia.cz sexshop, jak mi sliboval Souki. Stalo se a vedle suzys.cz, který se nám nějak vytratil a už neposkytuje XML feedy pro dropshopping, tu máme další affiliate a dropshipping pro přeposílání objednávek. Jedná se v podstatě o zatím jediný program takového druhu (rozuměj sexshop) s funkční synchronizací objednávek o kterém vím.

screen-capture

Profil

Co se týče rozsahu webu, popisků produktů a grafiky nesahá sexshop – mujsexshop.cz konkurenci suzys.cz ani po kotníky. Grafika mi nepřijde nikterak oslnivá a logo na můj vkus zabírá zbytečně velkou část stránky. Na druhou stranu je web přehledný, svižný a funkční.

Druhy spolupráce a provize

 • Klasický affiliate program – provize 15%
 • Přeposílání objednávek – provize 15%
 • Dropshipping

Mujsexshop nabízí velice sympatickou provizi 15%, dropshipping jak jsme již zvyklí po dosažení určitého obratu z přeposílání objednávek. Vše je přehledně vedeno v affil.simplia.cz

Výhody

 • levné zboží skladem
 • 750 druhů zboží
 • pestrý výběr
 • kvalitní xml výstup a možnost synchronizace objednávek
 • xml výstupy nabízejí i popisky zboží

Nevýhody

 • nenabízí bannery pro klasickou affiliate propagaci
 • docela malé náhledy v xml výstupu
 • docela nepěkný front-end pro případnou affiliate propagaci

Alternativy

Zajímavost

Do mého seriálu jsem se rozhodl zařadit další sekci a to zajímavost. Některé recenzované e-shopy mě mnohdy dokážou (ne)mile překvapit a proto přikládám malý postřeh. Sexshop u každého produktu vypisuje velice vtipnou hlášku:

Pro zásilky používáme velmi diskrétní balení a ani podle adresy pošťačka nepozná, jestli jste si koupili nový telefon nebo vibrátor.

Registrace do programu

Do programu jsem se zaregistroval aniž bych vyplnil IČO, web či telefonní číslo. Souki sám prohlásil že ŽL není nutností, já jej ale doporučuji. viz článek dropshipping bezcigaret.com.

Zkušenosti a závěr

Abych pravdu řekl, na tento affiliate program jsem nějakou dobu čekal, protože jsme potřebovali udělat jeden dropshop na téma sexshop, který bude umět synchronizaci objednávek. Implementace proběhla velice rychle protože máme s implementacemi simplia výstupů už nějaké zkušenosti (topvybava.cz, autobaterieshop.cz, novakravata.cz, blazniviny.cz). Výsledek si můžete prohlédnout zde: podposteli.cz.

V affil.simplia přibývají i další dropshipping programy s kterými se seznámíme v některém z dalších článků. Zajímalo by mě o jakou recenzi byste případně měli zájem a co vás zajímá:

petlis.cz – lis na pet lahve

sperky-luxus.cz – luxusní šperky

Mě osobně zajímá nejvíce připravovaný partnerský program na isamolepky.cz, uvidíme kdy se ho dočkáme.

Budu rád když přidáte své postřehy k tomuto, nebo kterémukoliv jinému partnerskému programu simplia. Popřípadě napíšete své zkušenosti s tímto multiaffilem pokud jej využíváte.

Svěřte mi svůj e-mail a získejte ZDARMA:

 • PDF brožurku s tipy na linkbuilding vašich projektů
 • 5ti týdenní e-mail kurz o affiliate marketingu
 • 2x měsíčně novinky a zajímavosti ze světa affiliate byznysu

Latest Comments
 1. Petr Soukup

  Obrázky ještě zvětšíme. Zřejmě teď o víkendu 🙂

 2. Andre

  Jaká je ještě jiná spojitost sexshoponline.cz a mujsexshop? Oba vlastní stejná společnost, stejné podmínky apod. Nevíte?

 3. admin

  Osobne bych rekl ze dodavatel je pro oba eshopy jeden, je to ale ciste moje hypoteza. Produkty jsou temer totozne.

 4. vaclav

  Také mám v plánu tento affil eshop zkusit , ty procenta jsou zajímavá.

 5. hejhou

  Nemate niekto skusenosti s drop shippingom so zahrancia resp. ked je dodavatel zo zahranicia ci je to mozne vramci slovenskej a ceskej legislative. Diky

Napsat komentář