Dropshipping na šperky pro anglický mluvící trh – silver.ag

V poslední době se dostávám k zakázkám pro dropshipping mimo ČR. Mám otestované nějáké programy na slovensku. Igor (majitel silver.ag) ke mě přišel s prosbou zda nechci vytvořit EN dropshop silver.ag pro anglický mluvící trh, řekl jsem si proč ne. A tady máte článek shrnující jak to šlo a co se povedlo:)

Ohledně dropshipping a affiliate  programu silver.ag se dočtete více v předchozím článku, to zde již znovu zmiňovat nebudu. Silver.ag je velice silný distributor šperků připravený naposílání zásilek do většiny evropských zemí a nebojí se jít ani do USA. Samotný web nabizí 7 jazykových mutací. Stříbrných šperků mají skladem opravdu velkou spoustu a sortiment také rozšířili o diamantové a zlaté šperky a prsteny.

Dropshop

Na této bázi jsem vytvořil dropshop www.ag-jewelry.com a vyzkoušel tak jak funguje anglický výstup silver.ag a jejich ceny. Distributor poskytuje výstup v angličtině, musím podotknout že není úplný a některé produkty v anglické verzi mají slovenské popisky. Obrovskou výhodou je ale že nabízí jak anglické názvy tak i zmiňované popisky. I když výstup nenabízí elegantní výpis atributů produktuů poradil jsem si s tímto problémem a v dropshopu každý produkt má přehledně atributy. Pro ceny je připraven další xml výstup dá se s tím ale poradit.

Ohledně zahraničních dropshipping programů se začínám pomalu poohlížet a zkoumat trh, budu zde informovat. V případě že víte o nějákých zajímavých zdrojích informací a ověřených distributorech budu velice rád. Podařilo se mi zatím nalézt dropshipforum.co.uk. V případě že vás zajímají informace o nějakém konkrétním poskytovateli dropshippingu mimo ČR a SR tak mi ho sem napište a já to prozkoumám. Díky za komentáře.

Svěřte mi svůj e-mail a získejte ZDARMA:

 • PDF brožurku s tipy na linkbuilding vašich projektů
 • 5ti týdenní e-mail kurz o affiliate marketingu
 • 2x měsíčně novinky a zajímavosti ze světa affiliate byznysu

Latest Comments
 1. Jakub Musil

  Ty slovenské popisky toho moc anglickému webu nedají. Určitě to chce ještě zapracovat na lokalizaci ze strany Silver.ag.

  Jen upozorňuji, že se provozovatel internetového obchodu nově v rámci EU řídí automaticky zákony země kupujícího. Aby pak na to někdo nedojel. Mnoho českých dropshoperů ani netuší, že i když nemají žádné “svoje” obchodní podmínky vystavené v eshopu, stejně se řídí obchodním/občanským zákoníkem.

 2. Mirek

  Problem s mutací u silver.ag je i v českém výstupu, snad to brzy poladí. Jinak ze zahraničních se dá celkem dobře využít drosphipping v UK, lepší programy jsou přístupné na placených webech, ale vyplatí se to. Jediné omezení býva to, že jejich programy jsou určeny pro UK a do evropy či světa se nedá prodávat.

Napsat komentář