Dropshopy.cz – dropshipping e-shopy na míru

Dnes Vám chci oficiálně představit svůj projekt dropshopy.cz. Je to v podstatě firemní web, který se zabývá tvorbou dropshipping e-shopů(dále dropshopů) na zakázku. Popis služeb zahrnuje také poradenství, nebo samostatnou tvorbu skriptů pro import zboží nebo synchronizaci objednávek.

Pro potřeby projektu dropshopy.cz, jsem navrhl obrázek popisující princip dropshippingu. Možná někomu pomůže pochopit základní princip.

Tento web je navržen velice jednoduše a intuitivně, snaží se rychle prezentovat nejdůležitější informace jako popis služeb, či ceníky. Nabízí kompletní výčet referencí, které jsem do této chvíle implementoval.
<p style="margin-top: 0px;margin-right: 0px;margin-bottom: 1.5em;margin-left: 0px;font: normal normal normal 12px/20px Verdana, Helvetica, sans-serif;padding: 0px”>Koupí 1 dropshopu dostanete:

  • plně automatický dropshipping e-shop – sám přidává zboží a aktualizuje ceny
  • výběr ze 8 druhů grafických šablon zdarma
  • poradenství v oblasti dropshippingu
  • 5 hodin technické podpory
  • sleva 2500Kč na další dropshop
  • kupón se slevou na odborné marketingové služby (v jednání)

Takže nejde pouze o suché technické prostředky, ale službu jak má být v celém svém rozsahu. Momentálně mám jednání s ararem, který provozuje služby pro tvorbu PR článků a tvorbu minisites. Jsou to marketingové nástroje, které by se mohli hodit případnému kupci dropshopu.

Podařilo se mi zprovoznit docela užitečnou vychytávku, kterou můžete nalézt v pravém dolním rohu webu: dropshopy.cz, jedná se online chat. Zde můžete směřovat vaše poznámky či dotazy na mé služby.

Do budoucna bych chtěl službu napojit na vlastní affiliate systém. Samozřejmostí budou určité výhody pro pravidelné čtenáře affilblogu. Pro pravidelné odběratele newsletteru chystám speciální akce a slevové kupóny na služby dropshopy.cz.

V případě že máte jakékoliv dotazy či připomínky k tomuto projektu, prosím napište jej do diskuze. V případě že Vás napadají nějaké věci na vylepšení, či Vás zarazila nějaká nesrovnalost budu rád za vaše reakce.

Svěřte mi svůj e-mail a získejte ZDARMA:

  • PDF brožurku s tipy na linkbuilding vašich projektů
  • 5ti týdenní e-mail kurz o affiliate marketingu
  • 2x měsíčně novinky a zajímavosti ze světa affiliate byznysu

Napsat komentář