Jaký je váš názor na Milionové Impérium?

Rád bych rozvířil diskuzi ohledně vašeho názoru na tento vzdělávací projekt o kterém jsem již psal zde. Co si o takových projektech myslíte a jaké na ně máte názory? Líbí se vám více než předchozí EmailAcademy? Plánujete něco podobného?

david2-211x130

Můj názor je takový že projekt je připraven a co se týče realizace je na mnohem vyšší úrovni než EmailAcademy (soudím zatím podle 2 zveřejněných videoklipů), nicméně obsah mi zatím přijde o něco slabší. EmailAcademy mělo pěknou nosnou myšlenku, kterou od té doby mnoho lidí z okolí převedlo úspěšně do své praxe. U milionového impéria si ale nejsem moc jist hlavní myšlenkou a zatím mi to přijde jako kombinace toho nejlepšího z EmailAcademy, kurzů osobního růstu a volnosti práce viz peoplecomm, kterému jsem moc na chuť nepřišel. Řekl bych že i cílová skupina milionového impéria bude mnohem širší a možná právě proto se mě až tak nedotýká. Nicméně i tak Davidovu práci hodnotím velice pozitivně a kladně a jsem rád že se do podobných projektů u nás někdo pořádně obul a celkově zasvěcuje lidi i do affiliate podnikání.

Díky za vaše reakce pod článkem.

Svěřte mi svůj e-mail a získejte ZDARMA:

 • PDF brožurku s tipy na linkbuilding vašich projektů
 • 5ti týdenní e-mail kurz o affiliate marketingu
 • 2x měsíčně novinky a zajímavosti ze světa affiliate byznysu

Latest Comments
 1. Arar

  Já se ztotožňuji s tímto názorem: http://owww.cz/milionove-imperium-kirs-mluvi-jak-ti-jehovisti-co-jsem-vcera-vyhodil-od-baraku-p/

  Líbí se mi, jak je to vymyšleno, ale nelíbí se mi už ohrané fráze typu: “Právě teď je Vaše šance, teď změníte svůj život, atp.”. Chtěl bych konkrétní úderné informace.

  • admin

   Úplně bych to nepřirovnával k jehovistům ale je pravda že videa obsahují zbytečný patos.

  • Michal Ondra

   No jenže oni to ti lidi chtějí a musí slyšet. To je ten důvod, proč to má takový úspěch. Musíš se na to totiž podívat pohledem člověka, která není na internetu jako doma a možná teprve začíná s podnikáním. Jistě, my už to vnímáme úplně jinak, protože máme v byznysu něco za sebou, ale lidé, kteří jsou na začátku své cesty prostě tento “patos”, jak to nazývá František, potřebují. A je pravdou, že i já jsem si něco od Davida Kirše odnesl. Myslím si, podle toho co jsem měl možnost slyšet od lidí, že je to především o předsudcích. Důležité je, aby se člověk na vše díval různými úhly pohledu. A potom pozná, že na světe neexistuje jen černá a bílá 🙂

 2. Mário Roženský

  Já myslím, že to opět pěkně rozvířilo vody českého internetu. Vyvolává to reakce na obou stranách a možnosti affiliate programů u nás to posunulo zase o míle kupředu.

 3. Pavel Mužák

  Od druhého videa jsem očekával více. Mnoho obecných a známých frází, díky nimž se kurz přesunul až do oblasti připomínající formu různých pochybných systémů – “letadel”. Pravděpodobně nejsem cílová skupina, takže jsem zvědavý na konverzní poměr…

 4. Krokodýl Dundé

  Mám na něho alergii.

 5. Inwebstor

  Po marketingové stránce velmi dobře zvládnutý produkt, aplikuje postupy a “triky”, které se v tomto segmentu používají v USA již mnoho let – ale v ČR jsem to ještě tak dobře zvládnuté neviděl.

  Osobně nemám rád tenhle dravý americký prodejní styl, takže mě to jako klienta neoslovuje. Ale věřím, že cílovou skupinu si to najde a po finanční stránce to bude velký úspěch.

  Trochu jsem nepochopil ten affiliate. Podle mě by affiliate partner měl propagovat něco, s čím má sám osobní a dobré zkušenosti (za co může dát ruku do ohně)

  Tady pan Kirš chce, aby partneři propagovali jeho program, aniž by pořádně znali jeho obsah nebo si byli jistí, že je kvalitní (musí věřit, na základě třeba minulých produktů)

  Tohle mi nesedí, proto jej nebudu ani propagovat (navzdory štědrým provizím).

  Ale jak říkám, po marketingové stránce nevídaně dobře zpracované. Držím palce, ať se daří!

  • admin

   Také myslím že cílovou skupinu to najde. Affiliate používám právě proto že svou cílovou skupinu tento produkt určitě má. Ano o rozhodnutí vstupu do tohoto provizního systému mě právě motivovala dobrá zkušenost s předchozí emailacademy.

  • Curious

   Souhlasím a zároveň se přidávám k názoru pana Jeníka. Věřím, že je to expert ve svém oboru, ale já sem v Americe byl, s Američany obchoduju a common-law se začíná stávat mým denním chlebem, proto mám na každé “you can” video alergii, i když Find your greatness od Nike se mi líbí 🙂 Nikdy neříkej nikdy, ale čekám na 10 milionů za 12 měsíců video, tomu už by se s nadsázkou mohlo říkat imperium,ale za mega ročně nemáte ani garsonku v Dejvicích 🙂 P.S. Jsem fanoušek Inwebstora a jeho detailních analýz. Poďmě koupit Wedos 🙂

 6. Petr Jeník

  Ahoj
  Máš tady v tom trochu guláš, co se časů týká.
  Koukám, že Arar odkázal v prvním komentáři na můj článek “před 11 hodinami” – ovšem před 11 hodinami jsem ještě ani nevěděl, že se na web MilionoveImperium podívám, natož abych věděl, že tento článek budu psát 🙂

 7. vaclav

  Cítím s toho MLM , prezentace na mě tak zapůsobila. Každopádně uvidíme ale moc tomu nevěřím.

 8. Ondra

  Na jeho styl přednášení začínám být alergický. Co se obsahu těchto dvou tréninkových videí týče, nic nového, jen hromada bullshitu typu “you can”.

 9. ThinkPro.sk

  plus ešte reklamy na FB, zarobte neviem koľko – hneď pod tým a nad tým všeliaké “overené” postupy ako zbohatnúť na rulete

 10. Recenzie kníh

  nezvládol som dopozerať ani úvodné video. 🙁

 11. Jan Schejbal

  Já už jsem alergický na všechno co se tohoto týče, a neustále mi chodí otravné emaily

 12. Tomáš Poner

  Informace, know how, motivace..

  Kdo dělá biz, ať smekne.
  Kdo není nebo nechápe cílovku, ať to neřeší.
  Kdo by to chtěl dělat takhle a neumí, ať nezávidí a koupí MI

  http://www.youtube.com/watch?nomobile=1&v=o4FY6d8Du6A

 13. admin

  Ohlasy jsou ve skrze negativní, takže cílovka mezi IT a affiliate podnikateli asi není.

 14. Poptávka zdarma

  Já na některých z mých webů affily provozuji a myslím si, že byznys je to spíše pro firmy, co affily zřizují. Samozřejmě jde o to, oslovit úplné amatéry, kterým obchody moc nejdou a hledají spásu na internetu. V dnešní době se ani nedivim, půlka národa je ráda, že má na chleba a začít školit v něčem, co nemá jasná pravidla je ideální způsob jak si vydělat. Internet marketing se nedá jasně definovat “uchopit” a je to tak ideálním prostředím pro různé šarlatány, kteří na dnešní nelehké době budou parazitovat.
  Takže do budoucna se můžem dočkat jistě víc podobných “výstřelů”.

 15. Inzenyr

  Po tom co jsem musel v pulce video z EA vypnout (pripadalo mi to jako moc dlouha pohadka) me ani nenapadlo zjistovat co je MI :/

  Pro me to je pro propagaci zcela nezajimavej program a to z pohledu cilovky i teoreticky hodnoty (co jsem pochopil z diskusi tak EA byl prinosny v tom ze doporucil posilat emailing ve spravny cas spravnym lidem).

  Pokud chce nekdo v tehle oblasti sirit osvetu, mrl by to delat zdarma a budovat si brand (u p. Kirse porad nevim o cem to jeho skoleni je /pasivni prijem umoznujici mi zit v zahranici mam/)

 16. Mário Roženský

  By mě zajímalo kolik z vás komentujících tu dělá něco zadarmo. Proč si účtujete za práci, vždyť byste to měli dělat zadarmo a budovat si brand. Já si myslím, že David má brand vybudovaný skvěle a právě proto si může dovolit účtovat za svá školení.

  Jak jsem z komentářů vysledoval, tak všem skvěle jejich business funguje a sami vědí vše nejlépe a žádné rady od nikoho nepotřebují. Mně osobně se hnul business kupředu nejvíce poté, co jsem tuto svou myšlenku zahodil a potlačil své obrovké ego a uznal, že vše nevím a že se mám hodně co učit. To byl obrovský krok, který mě ve výdělcích posunul o jeden řád nahoru.

 17. Honza

  David nastavil ty provize pro affiliate tak vysoko, že se z toho každý může zbláznit.
  Taky jsem zkusil pár mailů rozeslat, ale více mi jich chodí zpět.
  EA se mi docela líbila, tohle se mi už nechtělo sledovat, přišlo mi to hodně podobné a občas to srovnání s jehovisty snese.

 18. Josef

  Milionové impérium mi nepřipadá tématicky tak zajímavé. Zájemcům bych doporučil radši knížku $100 Startup: http://100startup.com/ . Stojí mnohem méně a myslím že obsah bude podobný.
  Jinak propagace mi připadá dobře připravená. Nejsem úplně ten push člověk a zastánce tohto stylu, ale klaním se před výsledky.

 19. Jiří Urbášek

  Taky souhlasim, ze ve videu zacina byt nebezpecne mnoho superlativu. Dle meho inteligentnim lidem, kteri maji uz nastaveny spravny “mindset”, by stacilo 5 minut videa. Ale stale je asi vic takovych, kteri potrebuji nejaky emocni zazitek, aby si uvedomili, ze nejsou nuly, ale muzou taky neco podobneho udelat. Osobne si myslim, ze Davidovy praktiky info marketingu nebudou fungovat vecne, jakmile to bude delat prilis mnoho lidi, tak si uzivatele vybuduji imunitu. Ja uz taky kolikrat ozelim nejake free pdf nebo video, nez abych nekomu daval svuj email.

  Neodpustim si reakci na clanky na blogu owww.cz 🙂 Autor, soudim dle clanku, je ten typ cloveka, ktery kritizuje neco, o cem nema ani paru, jen nejake sve predsudky. Od takovych lidi uz jsem se naucil davat ruce pryc.

 20. Jane

  Tak ja som ho hneď odhalil. Aj u nás na Slovensku boli takýto podvodníci. Presne poznám tie triky:
  30 dní na vrátenie peňazí, ale trváto 5 týždňov, čiže 35 dní
  Darček za 25.000,- Kč ako vstupenka na školenie úspešných!!! To bude potom asi vymáhať, preto dal tak vysokú cenu, aby odradil niekoho od odstúpenia od zmluvy
  Všimnite si tú prácu rúk pri vysvetlovaní. Táto reč tela je pre neho neprirodzená, chlapec sa dosť premáha
  Nie je tam nič lacné. Každý musí hneď pochopiť, že je v klube milionárov.
  “každý môže byť milionárom” to je absurdné vymývanie mozgov
  Priatelia, verím, že máte svoj vlastný názor a nenaletíte. Obdobné prednášky si môžete pozrieť zdarma cez internet. Sú na viacerých portáloch.

 21. Michal

  Dobrý den všem v diskuzi, co se týče MILIONOVÉHO IMPERIA, napsal bych asi toto: pouze naivní člověk si může myslet, že se po nějakém kurzu stane milionářem či úspěšným podnikatelem, pokavaď si toto někteří zákazníci pana Kirše myslí, tak to je především problém v jejich hlavách. Co se týče obsahu, každému je jasné, že cílovou skupinou je RETAIL segment. Forma je na české poměry trochu netypická, avšak na chlup stejná s tím co se používá v USA. Samozřejmě bych také uvítal, kdyby ve svých projevech šel přímo k věci, odprostil se od zbytečného balastu, změnil rétoriku apod., avšak já nejsem jeho cílová skupina, stejně jako mnozí z vás. Pokavaď chcete zaujmout davy lidí, musíte pouštět informace postupně, jelikož jejich mozek není schopný to kvantum nových věcí najednou pobrat. V momentě kdy budete vystupovat jako právník a půjdete rovnou k věci, nebudou Vás tito lidé sledovat, neboť jsou řízeni především emoční stránkou, oproti chladnému a logickému uvažování, které používá většina zkušených podnikatelů. S ohledem na jeho cílovou skupinu to dělá dobře, tato skupina má největší potenciál mu vydělat peníze a to je jeho business. V jedné diskuzi i na jiných webech jsem slyšel názor, že 99% lidí, kteří na jeho kurzy koukají, nevybudují své impérium, s tím nezbývá nic než souhlasit. Proč to tak je a kdo za to může?? Většina lidí, kteří sledují jeho videa jsou zaměstnaneckého či OSVČ typu, těmto lidem se nedostalo kvalitního vzdělání, nemají čas a peníze, okrádá je stát, bankéři a nepoctiví podnikatelé. Z tohoto začarovaného kruhu je velmi těžké vystoupit, obzvláště také když jsou MAINSTREAM média plné balastu, kterými zahlcují myšlení lidí o věcech, které jsou sice zajímavé, ale absolutně nedůležité. V naší zemi nikdo nic nevytváří, ekonomika neroste, zvyšuje se zadluženost vlády a obyvatelstva, politici jenom zvyšují daně a tzv. šetří. Proč to tak je? Neumíme vychovat podnikatele, kteří by zakládali úspěšné firmy, zaměstnávali české lidi a odváděli zde daně. Celá společnost i s tím málo časem co má, nakládá tak že každý dnes řeší jeden druhého a málokdo sebe. Podnikání je o chybách a jen tak se ho lidé naučí, není to pouze o informacích, ale také o dovednostech, které většině lidí chybí. Možná David Kirš z těch lidí neudělá milionáře, ale pro mnohé to může být prvním krokem, kdy tito lidé začnou přemýšlet jinak. Zjistí, že člověk nemusí chodit celý život do práce, platit vysoké daně, splácet 30 let hypotéku a na konci svého života jeden pokoj pronajímat, aby mohl zaplatit nájem. Věřím, že jeho videa mají pro tento typ lidí svoji hodnotu, oproti bulvárním plátkům a televizním novinám, které konzumují každý den a jsou živeny především z inzerce. Nikdo nezbohatl ze dne na den, je to vždy dlouhá cesta, která vede k cíli.

 22. Vaclav

  Můj názor je že to měl Kirš pěkně vymyšlený, svoje lidi si nalákal a pěkně na to vydělal.

Napsat komentář