Lidi kteří mě baví

Včera k večeru jsem si pročítal poslední článek Radovana Kaluži a musím říct že jsem se skvěle pobavil. Zamyslel jsem se nad tím kdo mě z české scény opravdu baví a těm je věnován dnešní článek.

Radovan Kaluža

Tato internetová celebrita mě opravdu baví, články vám vždy musí přinést úsměv na tvář. Tak obrovské množství HATERs jsem snad na blogu ještě nikdy neviděl, komentáře v zásadě nečtu ale ty Radovanovi si nenechám ujít. Jeho poslední článek mluví za vše, pokud tuto osobu ještě neznáte, doporučuju číst jako zábavnou literaturu po večerech. Jen mě mrzí že jsem nebyl na jeho filmu.

Digit.cz

Pánové Petr Mára a Honza Březina, patří mezi lidi kteří mi také dokážou pozvednout náladu a jejich videocast digit si nenechám nikdy ujít. Pro milovníky Applu je snad sledování jejich videocastů povinností. Parádní lidi, kteří mi sedí jak lidsky tak humorem.

Ahyde aka Schickelgruber

Raději vám ani nebudu říkat co, nebo kdo byl Schicklgruber (to si dohledá každý sám). Každopádně tento kontroverzní mladý multimilionář mě dokáže vždy pobavit a namotivovat. Jak sám říká není důležité co umíš ale důležité se nechat obklopit schopnějšími lidmi než jsi sám. Ahyde má kolem sebe velice zajímavou karmu a na svém blogu tvoří s Shuwixem nerozlučnou dvojici. Rozhodně parádní českoanglické počtení o tom jak se kde zrušil a jak kde vydělal pár milionků.

Bohatý John

John Vanhara neboli český Američan je velice zajímavou osobností, který popisuje v podstatě všechný své kroky a knowhow na svém blogu. Také vydal knížku (spíše brožurku) která není vůbec špatná. Baví mě jeho chytré nápady (které mnohdy nejsou moc originální ale zato inovativní) a jeho skromná povaha. V podstatě se dá považovat za podnikatelský protipól k Ahydemu, kdysi se také chytli kvůli kauze houses.net

Někdy přečtu Lupu (občas zajímavý článek), zive.cz, a občas se podívám na videocast motejlka (články jsou zpoplatněny). Tím to v podstatě hasne, na nic dalšího zajímavého jsem na českém internetu nenarazil.

Proč vlastně vznikl tento článek? Bulvár typu idnes, novinky a twitter už mě začíná iritovat a chtěl bych jej na popud tohoto článku úplně vypustit a neztrácet tím čas. Navíc se v těchto plátcích nedozvíte těmeř žádné faktické a ověřené informace a většina článků je negativních a seznacechtivých.

Co myslíte vy? Líbí se vám dostupné informace nebo jste na ně už registrovali? Kdo vás na českém internetu opravdu baví?

Díky za vaše reakce budu za ně rád.

Svěřte mi svůj e-mail a získejte ZDARMA:

  • PDF brožurku s tipy na linkbuilding vašich projektů
  • 5ti týdenní e-mail kurz o affiliate marketingu
  • 2x měsíčně novinky a zajímavosti ze světa affiliate byznysu

Napsat komentář