LinkMonitor.cz – hlídá vaše weby

Dnes bych vám rád představil projekt pro kontrolu evidenci vašich webů a také prodeje odkazů. Používání systému je naprosto jednoduché a hlavně zdarma!

Motivace

Systém vznikl v podstatě pro mé potřeby, chtěl jsem mít evidenci toho co jsem prodal a také jsem chtěl mít místo, kam bych zadal všechny weby, přidal k nim doprovodné informace (cena, kategorie, zaindexovane stránky). Také jsem chtěl mít pěknou online nabídku webů a cen (s možností jednoduché objednávky), který bude pro potencielní klienty přehledná a zajímavá. Nebavilo mě pořád zasílat PDF soubor a aktualizovat ručně ranky a ceny. Navíc mě systém chytře upozorní na vypršené odkazy, nebo to zda někdo odstranil link který jsem vyměnil. Navíc jsem nic podobného nenašel. Proto vznikl linkmonitor.cz.

Registrace

Používání systému linkmonitor je a bude zdarma, registrace je jednoduchá a během pár chvil můžete mít krásně dostupné online portfolio pro své potenciální klienty. Do budoucna plánuju přidávat postupně funkcne v závislosti na požadavcích uživatelů. Například pokud bude zájem o nějáký výměný systém v rámci linkmonitoru, případně PR články apod…

Určení

Samozřejme se jedná o dost specifický systém, který je určen jen velmi malé části uživatelů internetu, proto budu rád když se o něj podělíte s někým komu by se mohl hodit, případně o něm zatweetujete či zablogujete. Jedná se o freeware online SW a můj dárek online komunitě. Do budoucna bych chtěl pustit systém i do více jazykových mutací pokud by o něj byl zájem.

Nastavení a ovládání

Věřte mi že systém je udělaný velice jednoduše a ani toho do začátku moc nenabízí. Je tu možnost si zakrýt veřejný výpis webů v případě že si chcete udělat pouze soukromou evidenci vašeho online rybníčku.

Budu rád za vaše reakce a připomínky, systém se pomalu rozbíhá a začínají jej používat lidé, kterým se hodí. A k tomu je to určeno:)

Svěřte mi svůj e-mail a získejte ZDARMA:

  • PDF brožurku s tipy na linkbuilding vašich projektů
  • 5ti týdenní e-mail kurz o affiliate marketingu
  • 2x měsíčně novinky a zajímavosti ze světa affiliate byznysu

Napsat komentář