Měsíc červen pro affiliate

Omlouvám se za delší odmlku, ale vždy když jsem se chtěl pustit do článku zjistil jsem že velikostí zaujímá spíše rozsah 1 tweetu a proto jsem se do něj nikdy nepustil. Takže mám pro vás takové shrnutí co se za poslední měsíc událo ve světě affiliate a v mé projektové domovině.

divka_na_cerven_08

Nové dropshipping programy

Docela dost procházím webtrh a různé katalogy affiliate programů a musím říct že za poslední měsíc se toho moc neudálo. Kontaktoval mě jeden webtržník že nabízí Skateshop dropshipping pro slovensko a také jsem narazil na zajímavý dropshipping a affiliate program www.viamoda.cz ale jaksi se mi ještě nepodařilo zaregistrovat. Na affil simplia se toho taky moc neudálo a nezměnilo, Souki asi má teď více dětské starosti:)

Dropshipping interface – dropface

Vyvynuli jsme specializované internetové rozhraní pro eshopy, které chtějí svým partnerům nabídnout dropshipping/přeposílání objednávek. Jsme schopni do toho systému také dodat rozhraní pro klasický affiliate takže nemusíte kupovat licenci na obskurní PAP. Prezenzace dropface.cz ještě není připravená ale v případě že byste měli zájem o podrobnější informace dejte mi vědět na mail: [email protected] a domluvíme se. V případě že máte známé kterým by se systém mohl hodit provize vás nemine!

Projekty

Mezi nejdůležitější projekty patří určitě specializovaná platební brána ferbuy.cz, kterou máme zatím implementovanou na eshopu: plejtvak.cz ale další budou přibývat. V podstatě se jedná o platbu za zboží pomocí krátkodobé půjčky se splatností 21dní.

Dalším projektem je www.textmanie.cz, klasická sms soutěž nic přelomového tak uvidíme jak se jí povede.

Tento měsíc jsem implementoval pouze 1 dropshipping eshop novakravata.cz který je k prodeji, takže v případě zájmu mě kontaktujte.

Také jsem stihl navštívit velice zajímavou konferenci idevcamp, ale její obsah se zde příliš nehodí. Do budoucna se ale těšte na opravdu kvalitní české aplikace (teda pokud máte iphone/ipad).

Pro dnešek je to vše pokud máte jakékoliv dotazy, připomínky nebo vás prostě jen něco zajímá sem s tím, jinak budu smutný že mi sem nikdo nepíše:-D.

Svěřte mi svůj e-mail a získejte ZDARMA:

 • PDF brožurku s tipy na linkbuilding vašich projektů
 • 5ti týdenní e-mail kurz o affiliate marketingu
 • 2x měsíčně novinky a zajímavosti ze světa affiliate byznysu

Latest Comments
 1. Andre

  Ten nákup přes tu půjčku je hodně zajímavý nápad. Alespoň si to myslím. Docela by mě zajímala úspěšnost.

 2. Mirek

  Ono zas toho tak málo není, situace je rozhodně lepší než před rokem. S tou platební bránou je to zajímavé, docela by mě zajímala její úspěšnost. Nejenom této, ale obecně bran na půjčky. Jinak k těm kravatám, opět dobrý nápad a bohužel zase až moc jednoduché zpracování. Kdyby si třeba mírně zvednul cenu ale zase implementoval nějakou placenou šablonu ( a tu přeložil ) určitě prodáš za více a přilákal bys více zájemců a možná i mě 🙂

 3. admin

  Ferbuy je nase vlajkova lod a jsem zvedav jak se ji bude darit
  mirek: takze by pro tebe bylo prinosnejsi si priplatit za placenou sablonu? konkretne u kravat se mi zda ze sablona se muze rovnat a dokonce presahuje vzhledem mnoho placenych sablon…

 4. Mirek

  Tak napoprvé to nějak spadlo, tak ještě jednou 🙂

  Mám zkušenosti s implementací dropshopu především v zahraničí a lecos jsem vyzkoušel a u něčeho i zůstal…. Po pár letech jsem nabyl pár poznatků a jeden z nich je: Měj dobrou grafiku na dropshopu. Dropshop má pár zásadních nevýhod.

  A, duplicitní content,
  B, Nevýhodnou cenu,
  C, vzhledem k nízké provizy musí být nízkonákladový.

  Mnoho lidí řeší bod C, tím že implementuje free šablonu. Já si myslím, že to není vhodné. Jednoduchá šablona dle mého dobře funguje buď u jedinečných produktu, kde je nutno aby vyniknul, nebo u extradiscountu, kde je nízka marže a každý to taknějak očekává.

  Bod B, se dá odstranit tím, že člověk použije nějakou líbivou šablonu co má mnoho prostoru pro zaplnění dodatečným obsahem.
  Jelikož vzhledem k nutnosti udržet náklady na uzdě není žádoucí si nechat dělat grafiku na míru, je více než vhodné se obrátit na developery šablon. Spousty z nich jsou v CZ neobjevení a proto je tu šablona neokoukaná a zarověň líbivá. Stačí jen koupit a přeložit. Jelikož hezká šablona sice zákazníka nadchne, ale nepřinutí ještě koupit je nutné doplnit dodatečným obsahem. Např. těch kravat by se určite hodil boxik s videem nebo obrázky vázání kravat, stejně tak hezký článek s historii kravat.

 5. Mirek

  čímž se i zároveň vyřeší bod A.
  Jde samozřejmně vymyslet mno věcí jak a co na běžném dropshopu udělat, ale to už je věc názoru a pojetí. Proto třeba já v CZ se chci pustit spíše nákupu hotových ( to je iluze, ale víš jak to myslím ) řešení, než abych dělal implementace, těch jsem si užil více než dost 🙂

 6. admin

  Díky zajímavé a konstruktivní tipy k doplnění… Takže si dělal tvorbu zahraničních dropshipping eshopů a v čr chceš už spíše investovat do fungujících a vydělávajících dropshopů?

 7. Mirek

  Do vydělávajících ani né, radši mám dropshopy na začátku, nezatížené minulostí. Spíše se poohlížím po zajímavých nabídkách.

Napsat komentář