Můj názor na konferenci Internet Marketing 2013 + bonusové video

Dnes bych vám rád řekl názor na celodenní konferenci, kterou jsem v sobotu 9.2.2013 navštívil v Olomouci. Konference byla uspořádána kamarádem Jindrou Fáborským pod hlavičkou JsmeMarketing.cz a mám k ní hned několik poznámek.

marketing

V tomto článku nebudu popisovat průběh akce, kterou skvěle popsali již přede mnou:

Podíváme se tedy pouze na mé postřehy, názory a hlavně doporučení pro následující ročníky.

Co mi na konferenci chybělo?

Obědový catering

Ano raději bych utratil o 200Kč více za lístek, než se přesouval do vzdálené restaurace (obědová přestávka trvala pouze 60 minut) a poté jsem nestihl polovinu prezentace Honzy Tichého o Google Analytics. Na druhou stranu chválím, že bude dostupný alespoň videozáznam.

Témata e-mail, affiliate marketing

I když byly všechny přednášky zvládnuté velice profesionálně, některá témata příliš nezapadala do konceptu nebo se překrývala. Rozhodně mi bylo líto že například hodně podceňovaný e-mail marketing nebo slibně nakopnutý affiliate marketing nedostali absolutně žádný prostor. Určitě by nebylo od věci tato témata zahrnout do dalšího ročníku a pokrýt tak komplet celou oblast internetového marketingu

Workshopy

I když jsem sám na workshop zajít nechtěl, všiml jsem si že si mnoho lidí v okolí postesklo že se překrývají s přednáškami na které chtěli jít.

 

Co se mi na konferenci líbilo?

Všichni přednášející byli skvěle připraveni a předvedli profesionální výkon. Osobně mě vždy zajímají praktické informace a spíše pokročilejší věci než základy. Dle mého názoru nejlepší přednášky plné praktických informací nabídli tito přednášející:

Pořadateli se povedlo zorganizovat akci opravdu perfektně, skvělé visačky, občerstvení v průběhu (mimo oběda), plně responzivní a přehledný web pro online zařízení, zajímavé nápady (tabule co hledám/nabízím), velmi šikovné slečny všude kolem.

Závěr

Konferenci hodnotím pozitivně, za 900Kč (studenti 300Kč) jsme dostali opravdu zajímavé informace a možnost networkingu s celebritami v oboru. Doufám že Jindra bude v tradici pokračovat i příští rok a rozšíří témata. Lístky byly extrémně rychle vyprodány a po celou dobu konference bylo v sále plno. Jak se vám líbila akce a plánujete navštívit konferenci i příští rok? Díky za vaše reakce v komentářích.

Svěřte mi svůj e-mail a získejte ZDARMA:

 • PDF brožurku s tipy na linkbuilding vašich projektů
 • 5ti týdenní e-mail kurz o affiliate marketingu
 • 2x měsíčně novinky a zajímavosti ze světa affiliate byznysu

Latest Comments
 1. Radek

  Sice jsem o této konferenci předtím vůbec neslyšel, ale rád jsem si recenzi přečetl. Hlavně proto, že to není tím “klasickým” stylem, jak se všichni plácají po zádech a říkají si, jak je to super, ale protožes tam vytkl i ta negativa 😉

 2. Pepan Mencl

  Je pravda, že e-mail a affiliate marketing nebyl skoro vůbec zmíněn, což je určitě škoda. Možná by stálo zvážit samostatnou akci na tato témata.

  • admin

   No řekl bych že na marketingovou konferenci by taková témata měla patřit a ně je vyčleňovat a separovat pro samostatnou akci.

   • Pepan Mencl

    Aha, tak takto jsem to nemyslel – pochopitelně, že na konferenci patří, ale myslel jsem tím, že by si zasloužili delší dobu než 25 minut prezentace. Tak aby bylo možné jít víc do hloubky. Co myslíte?

    • admin

     Tak určitě s tím souhlasím, na konferenci byl obvyklý prostor pro prezentace 30-40 min za tu dobu se toho dá stihnout říct už docela dost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *