Netradiční letní affiliate program

V období letní sezóny je celkový útlum online webové aktivity a monetizace, mimo zájezdové affiliate programy a letenky. Mnoho lidí přestává u počítače trávit většinu času a to je dobře. Na druhou stranu jsem to dříve dost negativně pociťoval, jelikož v období letní sezóny mi rapidně spadly zisky z adsense či affiliate projektů.  Co zkusit zajímavý netradiční letní affiliate program, který necílí na zájezdy a dovolené, ale na letní kempy a tábory?

V oblasti affiliate zájezdů a letenek je obrovská konkurence a každým rokem přibývá další. Ohledně táborů a kempů jsem toho zatím moc nenašel a je to pro mě velké překvapení. Cílová skupina rodičů a dětí je poměrně vysoká a ty tábory nejsou také moc levná záležitost. Můj bratr jede letos na army camp a tábor pro dítě vyjde cca na 5000Kč. Nenašel jsem v podstatě na tuto tématiku vůbec žádné affiliate programy mimo 1: netradiční mezinárodní kemp: http://mybettermyself.cz. Je to kemp určený pro mladé předvysokoškolské studenty s možností vzdělání jazyků a osobního rozvoje. Vypadá velice zajímavě a přínosně pro dítě, na rozdíl od pár táborů, které jsem v dětství navštívil.

Koncept affiliate programu na kemp mybettermyself je vymyšlen naprosto triviálně a provozovatel neposkytuje žádný affiliate systém. V podstatě kontaktujete provozovatele programu Martina Švorce na email: [email protected], on vám na požádání vygeneruje váš partnerský kód. Maximální provize je 500Kč z jednoho prodaného kempu.  Sám Martin prohlašuje že se affiliate program hodí pro majitele facebook stránek s mnoha tisíci mladými fanoušky. Po marketingové zprávě přes tento kanál by se mohlo pár lidí chytit. Možná někomu tento affiliate program přinese zajímavé provize, v případě že víte o podobných programech prosím o komentář budu za něj velmi rád. Po delším hledání jsem žádný další affil na tábory či kempy nenašel.

Pro dnešek je to vše a přeji krásný zbytek víkendu všem čtenářům affilblogu.

Svěřte mi svůj e-mail a získejte ZDARMA:

  • PDF brožurku s tipy na linkbuilding vašich projektů
  • 5ti týdenní e-mail kurz o affiliate marketingu
  • 2x měsíčně novinky a zajímavosti ze světa affiliate byznysu

Latest Comments
  1. Admin

    Na adrese http://www.affiliate-partner.cz je spuštěn nový affiliate program. Program je zaměřen na oblast půjček, úvěrů a hypoték. Za každou odeslanou žádost klienta ze stránky partnera při unikátním RČ vyplácí odměnu ve výši 50 Kč bez ohledu na to, zda klient půjčku dostal či nikoliv. Při vyplacení jako takovém navíc vyplácí mimořádný bonus ve výši 5 000 Kč jako provizi za zprostředkování úvěru. Vše je jednoduché, transparentní. Vyplácení probíhá férově a řádně včas. Kvalitní IT support je samozřejmostí.

Napsat komentář