Novinky ze světa Affiliatu – Červen 2012

Po delším čase jsem se dostal k sepsání několika novinek a zajímavostí. Pojďme se tedy společně podívat co se za poslední dobu stalo zajímavého?

1. Direct Pojišťovna a také její affil v ČR končí

Anglický majitel Direct pojišťovny se rozhodl že to v česku zabalí pro malý podíl na trhu. Pokud jste byli registrováni v systému eSpoluprace.cz určitě vám dorazilo hned několik upozornění na končící affil viz webtrh.

2. affil.Simplia novinky

Naše oblíbená affiliate síť má redesign, který jí opravdu velice pomohl a přibylo nám několik nových programů jako SekáčMix.cz s provizí 17.5% mého kamaráda Machra Houmra, ShadowGroup.cz s provizí 10 procent zabývající se prodejem RC doplňků, nebo TohleChci.cz.

3. Ostatní

Náš affiliate guru provozující Affilbox.cz se stěhuje do Prahy, Maigi opustil AdBenefit.cz, fórum Affilaci.cz začíná stagnovat, Jan Linhart začal blogovat o coworkingu  podobně jako já a konečně si založil twitter účet. Imsraz v Ostravě tento týden byl super a teď nás čeká nesraz na kterém budu mít s největší pravděpodobností krátkou prezentaci:). Linkmonitor roste, katalog.affilblog.cz má už 182 zápisů affiliate programů.

Hledám lidi s Facebook stránkami a Twitter účty

Hledám uživatele disponující Facebook stránky, nebo Twitter účty a mající zájem o placený prodej příspěvků. Pokud máte zájem rozšířit své monetizační možnosti dejte mi vědět na [email protected]

 

Svěřte mi svůj e-mail a získejte ZDARMA:

 • PDF brožurku s tipy na linkbuilding vašich projektů
 • 5ti týdenní e-mail kurz o affiliate marketingu
 • 2x měsíčně novinky a zajímavosti ze světa affiliate byznysu

Latest Comments
 1. vB

  Proč Maigi odešel z AdBenefit? Pokud to není tajné 🙂

 2. machrhoumr

  Hele, NESraz vypadá ještě lépe než NETSraz :D, já bych to s Honzou nějak pořešil 😀
  Velké díky za reklamu!

 3. Jan Schejbal

  Je zajímavé, že Direct pojišťovna skončila. Aspoň je zde vidět že ani masová reklama nepomůže k vyšším ziskům.

Napsat komentář