Novinky ze světa Affiliatu – Únor 2013

Asi jste si všimli že jsem byl delší dobu neaktivní jak zde na blogu tak celkově i v komunitě (žádné srazy, schůzky apod). Od února se to rapidně změní. Všechny studijní resty mám za sebou a tak se můžu už konečně plně věnovat svým milým pracovním povinnostem. V dnešním přehledu si shrneme co se stalo v lednu a co se stane v únoru tohoto zatím perfektně vyhlížejícího roku 2013.

news

Affiliate srazy

V únoru proběhne několik srazů a událostí, kde se dozvíte zajímavé informace o affiliate tématice.

Dále doporučuji navštívit tento týden NetSraz v Olomouci, zatím to vypadá na rekordní účast potkáte tam nejen mě, ale hlavně světoborné celebrity Jana Linharta, Honzu Kvasničku a další. Navíc nás čekají oblíbené motokáry před srazem a afterpárty po srazu:).

V případě že vás zajímají akce a srazy rozhodně doporučuji sledovat perfektní přehled akcí na projektu ŠetřímeČas.cz, Davida Lorincze a Jana Kvasničky, který nabízí také výběr zajímavých článků ze světa online podnikání.

Affiliate kampaně

 • ING konto v Potenza.cz končí
 • ČEZ v CJ.com má widgety pro lead gen
 • FortunaAffiliates zvyšuje provize na 400Kč za získaného hráče a 10% z čistého příjmu za hráče

Fail heuréky

Affiliate programu Heuréka.cz se povedl nevídaný fail a unikla jim databáze kontaktů na jejich partnery viz Lupa.

Katalog affiliate programů

Velice mě těší vaše aktivita na Katalog.Affilblog.cz kde se nachází už více než 230 aktivních partnerských programů. Pokud máte tipy na další využijte možnost vložení zdarma. Také se snažím vytvořit ucelený katalog infoproduktů a jejich partnerských programů.

Nový design

Možná jste si všimli že má Affilblog nový design, jak se vám líbí? Ještě nemám předložené všechny části jelikož se peru s šablonou od WooThemes, ale doufám že je to krok kupředu od default šablony:).

Budu rád za vaše reakce a názory a také tipy na tom co byste chtěli na blogu číst za články, mimo recenze partnerských programů. Pokud máte nápad na nový seriál nebo chcete abych s někým udělal rozhovor napište do komentářů. Pokud máte cokoliv dalšího na srazy také mi tam napište (potěší mě vaše aktivita).

Díky a pro dnešek je to vše.

Svěřte mi svůj e-mail a získejte ZDARMA:

 • PDF brožurku s tipy na linkbuilding vašich projektů
 • 5ti týdenní e-mail kurz o affiliate marketingu
 • 2x měsíčně novinky a zajímavosti ze světa affiliate byznysu

Latest Comments
 1. Kvasnička Jan

  Welcome back 😀 Design super, pěkné, čisté 🙂

 2. Martin Bětík

  Dovolím si za CJ přidat ještě jednu novinku a to únorové navýšení provizí u eProton.cz. Nabízí ve svém affiliate programu dvojnásobné provize do 28.2.
  Více zde: http://www.eproton.cz/affiliate

 3. Josef P.

  Franto všechno je lepší než default šablona 😀 Jinak jsem si už myslel, že si emigroval 🙂

 4. Kali

  K té Heuréce – však ono se jim tam podobných zásadních průšvihů děje více, ale nemají srovnatelnou konkurenci a tak jim pořád všechno prochází… O posledních zkušenostech s heurekou jsem psal i na blogu…

 5. Radim - textovna.cz

  Mám rád čistý design jako má tahle šablona. Takže pěkné.

Napsat komentář