Rozhovor: Michal Hardyn – espoluprace.cz

eSpoluprace je velice mladý český finanční affiliate program fungující od roku 2009. I tak si stačil vydobít své primární postavení v oblasti půjček a pojištění na českém a slovenském trhu. Jeho služby a rozsah nabízených affiliate programů roste raketovým tempem a nabízí také speciální platformu pro VIP partnery. Mateřská společnost Elephant Orchestra a.s. , kterou vede náš oblíbený Jan Bárta (Ahyde), byl schopen zajisti vynikající a stabilní podmínky pro tento bezkonkurenčně nejnašlápnutější a nejobjemnější finanční affil u nás (výplaty na provizích 500.000 Kč/měsíčně).

V kostce

  • provize od 45Kč za vyplněný formulář (nejsou výjimkou i affily za 260Kč za lead)
  • skvělá partnerská podpora (VIP partnerství)
  • cookies u klasického reflinku 30 dní
  • podporuje velké množství iFrame formulářů

1. jak dlouho funguje partnerský program, kolik má partnerů, kolik je průměrně měsíčně vyplaceno partnerům na provizích? Kolik dostává nejlepší partner měsíčně na provizích (motivace pro čtenáře)?

eSpolupráce.cz byla spuštěna v květnu 2009. A za krátkou dobu se dostala mezi největší Affiliate programy v ČR. Podle aktuálních výsledků eSpolupráce.cz brzy překoná 2 magické hranice – více než 1.000 registrovaných affiliate partnerů a objem vyplácených provizí překonávající 500.000 Kč. Naši nejlepší affiliate partneři vydělávají dlouhodobě desetitisíce korun měsíčně.

2. jaké jsou nejzajímavější a nejlukrativnější kampaně na espoluprace.cz a které mají nejlepší konverze?

Pro každého partnera je to individuální, ale obecně platí, že nejvyšší konverze má povinné ručení – zatímco největší odměny za lead mají půjčkové produkty – až 240 Kč za lead.

3. je váš provizní program určen pouze pro specializované půjčkové weby nebo se hodí i na jiné projekty (příklad tématiky)?

Vzhledem k povaze produktů (tyto produkty jsou určeny pro každého) je eSpolupráce vhodná pro jakýkoliv typ webu.

4. Čím byste namotivoval případné zájemce o provizní program eSpolupráce.cz? Jaké má podle vás největší výhody a uplatnění pro případné partnery a majitele webového obsahu oproti konkurenci?

Našim partnerům můžeme nabídnout vysoké provize a zajímavé bonusy. K affiliate partnerům přistupujeme velmi individuálně a kdykoliv mají k dispozici technickou podporu a osobního affiliate manažera. Nicméně největší motivací bude samozřejmě výše výplaty, která je obvykle mnohem vyšší v porovnání s PPC nebo jinými sítěmi.

5. V čem je největší síla a výhoda partnerského programu eSpolupráce.cz a jaká je jeho budoucnost?

Největší síla je právě v individuálním přístupu a zázemí stabilního partnera. Naši affiliate partneři si pochvalují především provize bez prostředníka přímo od zdroje. Nabízíme také jednu z nejširších nabídek produktů, nejvyšší provize v porovnání s ostatními programy, okamžité schvalování leadů, kreativy na míru či osobního affiliate manažera. Se stoupajícím objemem a kvalitou leadů našim partnerům také rostou provize.

6. Jaký je důvod vašeho VIP affiliate programu a jeho největší výhody a taháky, jak se může partner do tohoto programu dostat?

Chceme našim partnerům, kteří generují měsíčně zajímavý objem kvalitních leadů, nabídnout bezkonkurenčně nejlepší podmínky na trhu. VIP partneři můžou očekávat nadstandardní provize, volitelnou dobu fakturace, iframe formuláře, bannery na míru, rychlé schvalování leadů, bonusy nebo naše pravidelné VIP Affiliate setkání. VIP partnerem se může stát každý affiliate, kdo přesáhne hranici provize 2.000 Kč měsíčně.

7. momentálně váš provizní systém nabízí 5 čistě finančních kampaní, bude se tento počet ještě měnit? Popřípadě jaké další kampaně chystáte a v jakém časovém horizontu?

Jak už jsem říkal, chystáme nové projekty, ale ještě bych neprozrazoval detaily. Jedná se o produkty z oblasti služeb a pojištění. Doufáme, že u našich partnerů budou mít minimálně stejný úspěch, jako jiné naše projekty.

8. Ve svém partnerském programu nabízíte i provizní program shoptet, jaký je proto důvod? Příliš vám do portfolia nezapadá a jako odměna je uvedena 1Kč což také není moc zajímavé…

Tento produkt stahujeme z naší nabídky, a proto se novým partnerům zobrazuje odměna pouze 1 Kč. Do budoucna s tímto produktem v našem portfoliu nepočítáme.

9. Kde mohu nalézt v rozhraní espoluprace možnost vygenerování iFrame provident či SMS půjčky?
Po přihlášení partnera na eSpolupráci.cz se partnerovi zobrazí seznam dostupných bannerů pro každý jednotlivý produkt. iFrame formuláře jsou dostupné v sekci pro VIP partnery.

10. Co bys chtěl vzkázat čtenářům affilblogu?

Přeji všem čtenářům hodně kvalitních leadů a vysoké provize v programu eSpoluprace.cz

Děkuji Michalovi Hardynovi za zajímavý rozhovor i když neprobíhal přímo s ním ale přes velice příjemnou slečnu Miroslavu Bendovou. V případě že by vás zajímalo něco více k partnerskému programu espoluprace.cz, nebo máte nějaké poznámky k rozhovoru, prosím dejte vědět v komentářích. Kompletnější rozbor finančního affiliate programu espoluprace.cz mám v plánu během příštího měsíce. Děkuji za pozornost, pro dnešek je to vše.

Svěřte mi svůj e-mail a získejte ZDARMA:

  • PDF brožurku s tipy na linkbuilding vašich projektů
  • 5ti týdenní e-mail kurz o affiliate marketingu
  • 2x měsíčně novinky a zajímavosti ze světa affiliate byznysu

Latest Comments

Napsat komentář