Rychlý přehled – červenec

1. MojeId motivační program

Od 15.6 běží velice zajímavá kampaň, trošku opožděně tedy upozornuji na zajímavou možnost přivýdělku, kde po implementaci možnosti přihlášení do svého portálu či eshopu (typově podobné jako facebook connect) a platné plné registraci uživatele za něj získáváte 50Kč. To za trochu námahy pro implementaci mojeId do svého eshopu určitě stojí. Navíc jsou dostupné moduly pro opensource naprosto zdarma.

2. SlevteSi.cz affiliate provize

Pro skromný projekt se slevami na finanční a jiné produkty hledáme vhodné partnery kterým bychom mohli vyplácet zajímavé provize. Propagujte půjčky zdarma bez poplatku a získejte provizi za lead 200Kč. V případě že máte zájem o podrobnejší info zašlete mi odpověď na mail: [email protected] a domluvíme se.

3. Affil.simplia.cz opouští škeble

Ano kdo provozoval dropshop na bázi produktů škeble.cz má problém. Nový majitel si převedl projekt pod svá křídla, zatím tím projekt docela dost trpí. Množství chyb při samotném procházení eshopu, problémy s diakritikou a vlastní affiliate systém tomu moc nepřidává. Naštěstí v affil.simplia.cz je typově velice podobný eshop s podobným sortimentem galera.cz takže s naším projektem Shopia.cz pod něj přecházíme.

Krátký přehled tímto končí, vaše inspirativní komentáře a náměty pište do komentářů. Díky za pozornost.

Svěřte mi svůj e-mail a získejte ZDARMA:

 • PDF brožurku s tipy na linkbuilding vašich projektů
 • 5ti týdenní e-mail kurz o affiliate marketingu
 • 2x měsíčně novinky a zajímavosti ze světa affiliate byznysu

Latest Comments
 1. Maigi

  Moc zbrkle jsem si registroval doménu pro první zmiňovaný affil program, ale nebudu se do toho nakonec pouštět. Pokud chcete ideální doménu pro tento případ, dražím ji na webtrhu:

  IDucet.cz

  http://webtrh.cz/142444-ucet-domena-vhodna-monetizaci-affil

  jinak vydělávat lze i skrz sworp bannery

Napsat komentář