Rychlý přehled Srpen 2

1. Přeposílání objednávek a dropshipping služby

Aktualizoval jsem svůj firemní web zabívající se službami: tvorba e-shopů na bázi přeposílání objednávek a tvorba importních a exportních scriptů do prestashopu, wordpressu a jiných opensource. Na webtrhu jsem si vytvořil zvýrazněnou nabídku jelikož v posledních týdnech eviduji zvýšený zájem o tyto služby. Retalovi chci tímto poděkovat za poslaný kredit, otestuju jak moc bude mít zvýraznění za 149Kč váhu na množství zaslaných poptávek a zda se to vyplatí.

2. Pracujeme na dropface.cz

Dnem i nocí pracujeme s kolegou na novém systému združující více e-shopů pod jednu platformu dropface.cz. Pro případné partnery tak rozšíříme nabídku o další zajímavé segmenty zboží jako jsou hračky, pivní příslušenství, sportovní technika a další. Systém bude umožňovat jak klasickou propagaci tak přeposílání objednávek. Jaké další divize zboží byste uvítali a vyloženě vám na českém affiliate rybníčku chybí? Vyjádřete se v komentářích..

3. WebFair.cz je férové fórum

Vedle webtrhu vznikla na českém poli IT podnikatelských fór zajímavá alternativa (záměrně neříkám náhrada). Jsou zde mé staré oblíbené sekce jako Tipy na volné domény nebo Affiliate programy. Samozřejmostí jsou podpisy u příspěvků, krásnou možností je i přidání svého Twitter účtu pro followery více zde. Velice mě také potěšilo množství velice konstruktivních připomínek na mé vlákno ohledně SEO Shopia.cz (nikde jsem nedostal více konstruktivních odpovědí). Za sebe můžu říci že je to velice vstřícné fórum a potěšilo mě. Příkladný je i přístup administrátora Lelkouna, který správně tvoří nové sekce až se nahromadí více příspěvků. Takže se vám zde nestane jako u mnohých dalších klonů že narazíte na mnoho mrtvých sekcí.

4. Oprášil jsem pageranky.cz

Po delší době jsem oprášil starý projekt, který jsem před lety koupil na webtrhu. Trošku jsem jej ošistil zrychlil a ponechal pouze důlezité věci. Chybí vám nějáké ranky? Co byste od taktového projektu očekávali? Nemám ambice konkurovat ranky.cz, spíš bych chtěl nabídnout něco jiného. Co by se vám hodilo?

Svěřte mi svůj e-mail a získejte ZDARMA:

 • PDF brožurku s tipy na linkbuilding vašich projektů
 • 5ti týdenní e-mail kurz o affiliate marketingu
 • 2x měsíčně novinky a zajímavosti ze světa affiliate byznysu

Latest Comments
 1. pixit

  Tak až budete mít jednu noc čas 🙂 , tak tam ten kod [contact-form 1 "Kontaktní formulář 1"] na dropface v nabídce pro inzerenty vložte v textovým režimu. dík

 2. admin

  Díky za upozornění plugin jsem neměl aktivovaný, je jedno zda se ten kód vloží v textovém režimu či nikoliv.

 3. pixit

  jo, máš pravdu, zkoušel jsem to, ja myslel že je to přeložený v nějakých entitach či co.

Napsat komentář