Shopia.cz – a nakupování Vás bude bavit

Zdravím své čtenáře, dnešní článek nebude ani tak o novém affiliate programu, ale o tom jak má affiliate projekt vypadat. A také trošku nahlédnem pod skořápku kreditního programu nového internetového nákupního centra Shopia.

Co je Shopia.cz

Jedná se v podstatě o High Level dropshop. Systém je vlastní a běží na frameworku Zend. Vše je vytvořeno a odladěno na míru našim požadavkům, které byly nemalé. Chceme docílit toho aby si zákazník nemusel nakupovat na desítkách různých e-shopů a hledat informace o zboží po celém internetu, ale vše měl přehledně a pěkně prezentováno na 1 místě. Do budoucna máme v plánu opravdu široce rozvíjet služby a systém, tak aby byl zákazník co nejspokojenější a budovat komunitu okolo projektu. Důležité pro nás je aby byl uživatel motivován na Shopii přispívat nejen kupovat, my jej za to budem odměňovat díky našemu kretitnímu věrnostnímu programu.

Shopia.cz - bavte se nakupovanim

Soutěž na Shopia.cz

Jelikož se jedná o nový projekt a nemáme ještě přirozený traffic z vyhledávačů připravili jsme pro uživatele speciální soutěž o iPod a další hodnotné ceny. Žádné losování, odměněni budete za to kolik nasbíráte kreditů. Někteří se mě ptali zda to opravdu myslíme vážně, že máme věrnostní program postaven ne na to abychom prodávali viz kreditní tabulky. Ano pro nás má stejnou hodnotu když přidáte 4 fotografie nebo když nakoupíte zboží za 5000Kč. Chceme uživatelům do budoucna nabídnout co nejširší feedback od zákazníků a zkomfortnit jejich nákup. Do souteže se může zapojit naprosto každý, je to zdarma a kredity se vám neztratí do budoucna plánujem i směnárnu ve které můžete získat za vaše kredity i další předměty nebo slevy na služby.

Budoucnost

Momentálně nám běží reklamní kampaň na jednom relativně velkém serveru, možná jste si už všimli a v systému máme 100 tisíc produktů od ověřených distributorů a nasmlouvané další partnery. Do 6 měsíců chceme překonat 250 tisíc produktů a nabídnout tak jednu z nějvětších produktových galerií u nás. Průběžně Vás budu o projektu a jeho progresu informovat. Díky za pozornost.

Shopia.cz - bavte se nakupovanimBudu rád za vaše reakce, případně informace které vás zajímají. Co na to říkáte? Líbí se vám takový projekt? V případě že máte zajímavé zboží a chtěli byste navázat spolupráci napište nám na [email protected] a domluvíme se.

Svěřte mi svůj e-mail a získejte ZDARMA:

 • PDF brožurku s tipy na linkbuilding vašich projektů
 • 5ti týdenní e-mail kurz o affiliate marketingu
 • 2x měsíčně novinky a zajímavosti ze světa affiliate byznysu

Latest Comments
 1. Pierre

  peknej napad, peknej web 🙂 akorat sem ho po chvilce musel zavřít, protože to písmo co tam je, to je pro moje oči velký oříšek..škoda

 2. admin

  Co je tam presne za problem? NEcitelny font pisma? Neco je malo kontrastni? Diky za podrobnejsi info. Radi eshop upravime podle pozadavku.

 3. Pierre

  malo kontrastni, ty okraje pismen mi splyvaji s pozadim..
  mozna zkusit jiny font

 4. admin

  Ok diky za nazor, me prijde ten design takovy netradicni a neokoukany. Ale pokud se spatne cte musime na tom zapracovat.

 5. JK

  Souhlasím s Pierrem. Ten font ‘LuxiSans’ mi taky tahá oči. Přijde mi, jak kdyby bylo písmo špatně vyhlazované, z rozostřenými kraji.

 6. admin

  Zajimave ze by to pismo melo problem s vyhlasovanim u jinych typu prohlizecu, me se vykresluje pekne. Podivame se na to diky za info.

Napsat komentář