Shoplinker.cz – Propagátor vašeho e-shopu zdarma!

Dnes bych Vám chtěl představit můj nový projekt shoplinker.cz, jedná se o netradiční katalog e-shopů a jejich affiliate programů. Jádro e-shopu je postaveno na systému weblinker.cz. Tento systém se velice osvědčil a používá jej stále více lidí. Weblinker má velice vysoké ranky PR4 a SR 60 a pro vložené weby má i efekt zpětného trafficu.

Zatím se jedná o beta verzi ale základní funkcionalita je již hotová. Rád uvítám vaše připomínky k projektu, abych případné změny mohl zakomponovat a systém zauktualizovat.

Přidání položky je zdarma, ale systém umožňuje i placené možnosti zvýhodnění e-shopu. V případě že chcete aby váš detail byl ve výpisu zvýrazněn vložíte si na svůj e-shop grafický banner či odkaz. Většina katalogů e-shopů je založena na tom že všechny zápisy jsou placené a ty neplacené jsou znevýhodněny (měně detailů položky).

V čem se ličí shoplinker.cz od ostatních katalogů e-shopů?

  1. Unikátní systém řazení e-shopů na základě kvality webu – wrank (viz weblinker)
  2. Možnost hodnocení e-shopů a přidávání komentářů
  3. Přidání položky zdarma
  4. Filtrování na základě tagů (klíčových slov)
  5. Možnost spravovat více e-shopů pod 1 účtem
  6. Šikovné měřiče PR a SR na váš e-shop
  7. Podrobné detaily e-shopu : informace o provizním programu

Protože si svých čtenářů vážím, připravil jsem pro vás speciální slevový kupón omezený na 2 měsíce. Stačí jej zadat při vkládání vašich e-shopů do políčka s kupónem a dostanete bonus zvýhodnění zdarma (na úvodní stránce a položka s textem doporučujeme). Vyplňujte detaily vašich e-shopů co možná nejpodrobněji, vyplatí se to!  Kupón je limitován a bude platit pouze pro prvních 20 lidí kteří jej použijí! Je pouze pro vás, na webtrhu dávám také kupón, ten ale nenabízí výpis e-shopu na úvodní stránce.

V případě že využijete slevový kupón nezaškrtávejte placené položky zvýraznění e-shopu. V případě že chcete, aby Váš výpis byl tučně vyznačený umistěte na vkládaný e-shop banner či odkaz zaslaný na váš e-mail.

Slevový kupón: aff0210

V případě že máte jakékoliv poznámky budu za ně rád. Přidávejte pouze e-shopy! Obyčejné weby či firemní budou automaticky blokovány.

Svěřte mi svůj e-mail a získejte ZDARMA:

  • PDF brožurku s tipy na linkbuilding vašich projektů
  • 5ti týdenní e-mail kurz o affiliate marketingu
  • 2x měsíčně novinky a zajímavosti ze světa affiliate byznysu

Napsat komentář