Ticho před bouří

Nejedná se o konstruktivní článek obsahující významné informace o dropshippingu a affiliate. Spíše se jedná o drobnou sondu do mého života a budoucnosti co se bude dít na affilblogu.

Momentálně je v mém pracovním, blogovém a školním životě takové ticho před bouří. Našel jsem kupce pro své portfolio adsense webů, které jsem nakonec prodal docela pod cenou. Ozvali se mi marketingový ředitel eBrany.cz, v souvislosti s rozhovorem pro affilblog. Dále mám připraveny 2 rozhovory: se Soukim a webexsys.com, které budou asi někdy v průběhu února. Momentálně zažívám docela brutální zkouškové období na UPA(Univerzita Pardubice, Softwarové inženýrství) – 6 HC zkoušek, zlaté lážoplážo ČVUT FEL STM v Praze:-D.

Storm

Abych, ale nemluvil pouze obecně o ničem, musím říct že mě zaujal projekt Kamil Havlíček – AFFILY.CZ, který se zabývá podobnou tématikou jaké affilblog.cz. Je pravda že já se více orientuju na dropshipping, tak si alespoň nejsme takovou konkurencí.

Naleznete zde přehledný aktuální katalog affiliate programů, seřazený podle kategorií. Každý profil affiliate programu obsahuje detailní informace a rozhovory. Projekt doporučuji hlavně lidem, kteří o něm neví a jsou trošku napřed než tady stačím psát:-).

Pokud máte nějaké obecné připomínky či dotazy pisněte to sem. Zde nebude nic OT:)

Ještě uvedu jeden tip na velice zajímavý jednorázový affil. Nosi prodává na e-shop a pokud doporučíte kupce a ten provede nákup e-shopu dostanete odměnu: 5000Kč. To je jen taková poznámka a výpomoc NOSImu:)

Svěřte mi svůj e-mail a získejte ZDARMA:

  • PDF brožurku s tipy na linkbuilding vašich projektů
  • 5ti týdenní e-mail kurz o affiliate marketingu
  • 2x měsíčně novinky a zajímavosti ze světa affiliate byznysu

Napsat komentář