Zázraky se dějí, aneb nový multiaffil na světě?

Nedávno jsem si tady na blogu posteskl, že v ČR neexistuje žádné komplexní řešení, které zaobaluje více affiliate programů. Sám jsem dokonce začal vymýšlet jak by se něco podobného dalo realizovat i když jsem poměrně docela vytížený jak studijně, tak pracovně. Nechci jásat a vykřikovat do světa, že jsem už našel konečné řešení. Ale jsem rád že se o to někdo snaží a uvítá to rozhodně více webdeveloperů. K tomuto systému jsem došel po přečtení dragova postu. Některé věci, které jsou pro mě podstatné tam nezazněly, takže se je budu snažit sepsat. Doufám že se mi taky podaří zkontaktovat člověka, který za projektem stojí, abych s ním udělal nějaký konstruktivní rozhovor(pro affilblog).

image-thumbs-up

Jedná se o projekt: webexsys.com, který je určen jak majitelům webových stránek tak majitelům e-shopů. Partner se do systému zaregistruje a může buď vydělávat na základě vygenerovaných affil kódů, které jsou přehledně na jednom místě. Také můžete přidat svůj internetový obchod či službu, kterou prodáváte na webu. Podstatné je že pro partnery poskytující webové stránky s affiliate odkazy mají všechny affiliate programy(zatím pouze 5, v budoucnu snad více:-)), pod jedním účtem a vyplácení probíhá také v rámci tohoto účtu. U internetových obchodů je to řešeno naprosto geniálně, nepotřebují vlastní affiliate program, ten za ně kompletně vyřeší právě webexsys.com, integrací 2 jednoduchých javascript kódů. Tato myšlenka se mi velice líbí a odpadá tak nutnost e-shopu kupovat mnou velice neoblíbený PAP(post affiliate pro). Pokud si z integrací nevíte rady technická podpora by vám měla pomoci(aspoň tak to uvádí). Co se týče internetových obchodů žádný podstatnější problém, kromě nějákaho sofistikovanějšího nastavení affiliate programu, nevidím. Co se týká partnerů, je zde jeden velice negativní činitel a to okleštění výše cílové provize o 30%(což je docela hodně).

Každopádně je to program velice zajímavý a zatím obsahuje velice pěkné affiliate programy se zajímavými provizemi.  Přeji systému webexsys.com to nejlepší do budoucna a snad se rozšíří znatelně seznam affiliate programů a přibude například možnost dropshippingu e-shopů. Takže celkově dávám palec nahoru:-).

Registrace webexsys.com s referal kódem

Registrace webexsys.com bez referal kódu

Svěřte mi svůj e-mail a získejte ZDARMA:

 • PDF brožurku s tipy na linkbuilding vašich projektů
 • 5ti týdenní e-mail kurz o affiliate marketingu
 • 2x měsíčně novinky a zajímavosti ze světa affiliate byznysu

Latest Comments
 1. Ciman

  Když jsem chtěl tohle rozjet cca před 0,75 rokem krachlo to na tom, že mi to drago a pár dalších rozmluvilo s tím, že to nemá dostatečnou přidanou hodnotu pro zadavatele affiliate (obchody) :/ …grrrr

 2. admin

  Veliká škoda, já myslím že v tom potenciál je a veliký.

 3. Robert

  Rozhovor pro affilblog rozhodně nebude problém a rád zobpovím všechny dotazy. Ozvi se na [email protected].

 4. admin

  Tak to je paráda, díky, určitě se ozvu.

 5. rudolf

  Přiznám se, že mě Webexsys na první pohled moc nezaujal, ale uvidíme, třeba časem příde pro publishery se zajímavou nabídkou. Mnohem větší sílu bych viděl v Mall.cz, moderní informační kanály napovídaj že snad do měsíce pojede. Nápověda pro ty co nezaznamenaly http://twitter.com/OndrejFryc/status/7480074600

 6. admin

  Hm velice zajimavé, uvídíme, každopádně děkuji za informaci rudolfe.

 7. knedle

  tak nevim – pri registraci po me chteji RC – je k tomu nejaky rozumny duvod?

 8. admin

  To je zvlastni, nevzpominam si ze by jej pri me registraci cca pred 2ma tydny vyzadovali. Pouze IČ

 9. knedle

  jistě – pokud máš ič, tak ho do políčka IČ/RČ* (povinné) napíšeš – ale ne každý “poskytovatel obsahu” se svým blogem/stránkami v na netu je živnostník (nebo prostě ičař)

  popravdě tento povinný údaj mě odradil se do systému registrovat

 10. admin

  JJ bohuzel se s tim majitele systemu asi brani aby se neregistroval jakykoliv partner. Je to jejich strategie a s tim bohuzel nic nenadelas.

Napsat komentář