Affiliate program Affilbox.cz

Affilbox je softwarový produkt umožňující jednochý provoz vlastního partnerského programu. Za produktem stojí Mario Roženský, kterého můžete znát z webtrhu (Y2K.bug) nebo jeho blogu.

Profil

Affilbox se pustil do konkurenčního boje se zavedeným systémem Post Affiliate Pro, případně také HasOffers. Vsází na jednoduchost, intuitivní rozhraní a také velice férovou cenovou politiku. Systém aktuálně používá více než 60 větších i menších partnerů v ČR a funkčně se Affilbox neustále vylepšuje. V affiliate programu je zapojeno kolem 20 partnerů, cena licence na 1 rok vyjde na 3588Kč s DPH. Obrovskou výhodou nákupu licence je naprostý outsourcing softwaru, nemusíte se starat o provoz hostingu a aktualizace, o vše se stará provozovatel Affilboxu. Na vás je pouze nastavení DNS záznamů na subdoménu, na které chcete partnerský program provozovat.

Druhy spolupráce a provize

 • Platba za doporučeného zákazníka (zakoupení licence) – 500Kč/lead, Cookies 60 dní.

Bonusy

V případě že přivedete měsíčně 5 zájemců dostanete 1000Kč/lead (původně 500Kč/lead). V případě že přivedete více než 10 zájemců měsíčně získáte provizi 1500Kč/lead.

Výhody

 • nízká cena produktu a zajímavá provize 500Kč
 • bonusy pro významné partnery
 • zajímavý produkt
 • outsourcing SW a automatické aktualizace

Alternativy

ProvizniSystém.cz

Registrace do programu

Provizní systém Affilboxu využívá samozřejmě vlastní řešení a registraci můžete provést zde. Výhodou je jednoduchost a žádné otravné povinné položky, jak je to často u konkurečních registračních formulářů. V systému jsou aktuálně 2 reklamní kampaně a dostatek propagačních bannerů.

468x60.png

Zkušenosti a závěr 

Používání systému je velice jednoduché a osobně se mi používá lépe než PAP, který je na mě až moc robustní a spousta provozovatelů partnerských programů jej neumí dobře nastavit a počeštit. Do kontaktu s tímto softwarem jsem se dostal již dvakrát. Poprvé při propagaci EmailAcademy.cz, který běžel ještě na starší verzi. Aktuálně využívám provizním systém Trikator.cz, který využívá nejnovější verzi partnerského systému Affilbox.cz. Na Affilboxu jde vidět pokrok a práce a každý měsíc dojde k několika zásadním vylepšením. Sám Mário se stará o osvětu affiliate podnikání, což je velice dobře. Doporučuji se podívat na jeho prezentaci popisující Affilbox jako startup:

V případě že máte IT blog, nebo poskytujete služby v oblasti vývoje, či nasazování e-shopů pro klienty je pro vás affiliate program Affilboxu jako dělaný. Můžete svým návštěvníkům, či klientům s klidem na duši doporučit kvalitní produkt a navíc získat velice zajímavou provizi!

Svěřte mi svůj e-mail a získejte ZDARMA:

 • PDF brožurku s tipy na linkbuilding vašich projektů
 • 5ti týdenní e-mail kurz o affiliate marketingu
 • 2x měsíčně novinky a zajímavosti ze světa affiliate byznysu

Latest Comments
 1. Krokodýl Dundé

  Nemohu tam jako affilák najít celkový přehled výdělků, což mě vadí fest. Sčítat to po měsících…

 2. Josef

  1% ze všech eshopů je málo, ale přitom docela dostačující číslo, pokud ho affilbox získá 🙂

 3. Lukas

  Podľa mňa veľmi dobrý projekt, škoda, že niečo podobné nie aj na Slovensku. Práve v affiliate dosť za vami zaostávame.

 4. Petr

  Lze využít Affilbox i jinak, než jen pro e-shopy? Např. pro provize za sjednaný obchod/projekt dle potřeb přivedeného klienta?

 5. Lukas

  Pěkný produkt. Jaká je minimální částka pro vyplacení partnerům když je provize za jeden prodej cca 500 Kč? Nikde jsem tuto informaci nenašel 🙂

Napsat komentář