Affiliate program – e-Shop kniha + vyhlášení souteže

V dnešní recenzi si představíme partnerský program na prodej e-booku: E-SHOP KNIHA, aneb návod jak vybudovat úspěšný e-shop. Kniha kombinuje teorii a příklady, které se opírají o praktické zkušenosti autora. Pokud vás tato tématika zajímá, rozhodně čtěte dál. Na konci recenze také vyhlašuji soutěž o tři E-SHOP KNIHY zdarma pro čtenáře Affilblogu!

Snímek obrazovky 2013-09-25 v 10.09.25 AM

Profil

EshopKniha.cz je ebook poskytující návod jak vybudovat i provozovat úspěšně fungující e-shop. Mnoho podnikatelů se pouští do provozu e-shopu bezhlavě a bez jasného cíle, myšlenky a know how. Tato kniha jim může ušetřit mnoho počátečních nákladů a rozčarování. Výhodou jsou mnohaleté zkušenosti autora Jana Kalianka s provozem vlastního e-shopu SvetBot.cz, ale i dalších projektů z oblasti e-commere.

Druhy spolupráce a provize

 • provize: 25-30% (provize 240Kč)
 • cookies: 90 dnů

Minimální částka k výplatě: není omezena, pouze poplatek pro výplaty pod 500 Kč ve výši 10 Kč, výplata možná od druhého prodeje, způsob výplaty: Bankovní účet.

K dispozici bude slevový kupón (na vyžádání u autora knihy) pro partnery, který bude možnost zabudovat již do partnerského odkazu a automaticky se zákazníkovy sníží cena knihy, bez nutnosti ručně kupón zadávat. Slevové kupóny budou mít hodnotu 10-50% dle zajímavosti a kvality partnera a jeho prodejů z affiliate. Partner získá provizi 30% pokud zákazník nakoupí za plnou cenu a 25% pokud využije slevový kupón (je jedno zda v hodnotě 10% nebo 50%).

Reklamní prvky

Bannery, odkazy, slevový kupón

Banner 4

Bonusový program

 1. Každý, kdo přes svůj affil prodá do 31.1.2014 alespoň 100 kopií knihy, dostane jednorázově odměnu 10 000 Kč (jen tak bonus navíc za vysoké prodeje)
 2. První, kdo přes svůj affil prodá do 31.1.2014 500 nebo více knih, bude mít odměnu zvýšenu na 50 000 Kč jako odměnu pro speciálního prodejce

Výhody

 • široká cílovka
 • bonusový program
 • slevový kupón

Nevýhody

 • vysoká cena

Registrace do programu

Program využívá vlastní jednoduché rozhraní pro trackování konverzí.

Registrace do systému zde

 

Slova autora knihy (Jan Kalianko)

Knihu jsem psal bezmála jeden rok. Začalo to jako psaní seriálu pro online magazín, ale nakonec jsem si uvědomil, že toho mám co říci mnohem víc. V samotné knize jsem se snažil problematiku popsat prakticky, tak aby ji pochopil jak začátečník, tak aby kniha dala přidanou hodnotu i tomu, kdo internetový obchod již vlastní a nějaké zkušenosti má. Kniha není určena pro „top e-shopy“ a „mistry světa“, kteří vědí všechno. Je určena těm, kteří se chtějí v oblasti e-shopů něco přiučit anebo poznat pohled někoho dalšího z oboru. Publikaci bych doporučil jak pro úplné začátečníky, tak i pro provozovatele malých a středních e-shopů, kteří se chtějí zdokonalovat v tom, co dělají.
Věřím, že kniha je zajímavá, čtivá a přinese čtenářům mnoho nových poznatků a pohledů na věc. Zároveň věřím, že naučí majitele e-shopů přemýšlet nad svým obchodem trochu jinak – lépe.
Již nyní před svým vydáním má kniha velmi dobré hodnocení od odborné veřejnosti, která knížku připomínkovala. Názory některých si můžete přečíst na www.eshopkniha.cz. V neposlední řadě věřím osobně knize natolik, že na ni dávám garanci vrácení peněz, nebude-li pro čtenáře užitečná.
Pro všechny affiliate partnery nabízím možnost získání kupónu na slevu, bude-li mě s žádostí o něj kontaktovat. Zároveň si osobně myslím, že podmínky jsou nastaveny zajímavě pro všechny. Budu rád za spolupráci právě s Vámi.

Závěr

Kniha je vhodná jak pro úplné začátečníky, tak i pro majitele internetových obchodů, kteří již nějakou dobu prodávají a chtějí navýšit prodeje. Díky poměrně široké cílové skupině je partnerský program zajímavý hlavně pro provozovatele blogů a magazínů zaměřených na podnikání, marketing a e-shopy. Co se mi také líbí je, že autorem je zkušený odborník a provozovatel 4 roky fungujícího e-shopu s růstovou tendencí. Nejedná se tedy o ebook jak psát ebook od člověka, který ještě nenapsal ani jeden ebook:).

Některé zákazníky může odradit poměrně vysoká cena, nicméně pro partnery je affiliate program nastaven velmi zajímavě. Obsahuje dostatek reklamních prvků a štědrý bonusový program.

Soutež o tři publikace EshopKniha.cz

Pro své věrné čtenáře mám k dispozici 3 knihy. Soutěž potrvá od 1.10-7.10.2013 (23:59).

Podmínky soutěže:

 • Napište do komentářů pod tento článek, proč byste právě vy měli obdržet tuto publikaci (vyberu nejzajímavější reakce)
 • Zalinkujte tento článek min na jedné sociální síti (Twitter, Facebook, LinkedIn)

Vyhrávají 3 nejzajímavější komentáře (o rychlost nám nejde). Výherce představím Facebook stránce Affilblogu a na e-mail (který uvedli při psaní komentáře) jim zašlu kupóny na 100% slevu na E-SHOP KNIHU.

Co si o této publikaci myslíte a zapojíte se do její propagace?

 

Svěřte mi svůj e-mail a získejte ZDARMA:

 • PDF brožurku s tipy na linkbuilding vašich projektů
 • 5ti týdenní e-mail kurz o affiliate marketingu
 • 2x měsíčně novinky a zajímavosti ze světa affiliate byznysu

Latest Comments
 1. Petr Kobelka

  Chci rozjet e-shop s letadlovými loděmi a ta knížka by mi pomohla. Myslím si, že je to dobrý nápad, protože je v tomhle poměrně velká díra na trhu (žádný takový e-shop jsem zatím nenašel).

 2. Michal

  Miluju knihy, které čerpají z praxe autora a nejsou psané lidmi, kteří si jen myslí, že něčemu rozumí a tváří se jako největší odborníci. Tuhle knihu si strašně rád přečtu, ať už bych ji měl vyhrát nebo ne. Věřím, že její přečtení přinese čtenáři opravdovou hodnotu a znalosti, které by jinak získával měsíce nebo roky. Moc se těším, až se mi dostane do rukou / na displej 🙂 a zlepším fungování mého eshopu.
  PS: Díky za doporučení zajímavého čtení 😉

 3. Petra Mikulášková

  Ráda bych knihu propagovala na svém webu (www.petramikulaskova.cz), ale nechci to dělat jako ostatní affiliate partneři – hodí info na web, aniž by blíže věděli, co to vlastně propagují. Proto by se mi knížka hodila, abych věděla, co to propaguji.

  • Josef P.

   Tohle si až na pár jedinců nikdo neuvědomuje, knihy a infoprodukty se nejlépe propagují po osobním vyzkoušení. Vzhledem k vyšší ceně knihy je to v tomto případě doslova nutné. Na druhou stranu dnes už je na prodejní stránce knihy alespoň několik informačních bodů a představa o knize je tak zase lepší, to byl do nedávna problém, protože na stránce s předobjednávkou bylo úplné prd. Pak je tu samozřejmě možnost si knihu koupit přes svůj affil odkaz (v podmínkách jsem to nenašel, že by se to nesmělo) nebo s nějakým slevovým kódem. Případně si knihu koupit a pokud jí shledám nepoužitelnou, ve lhůtě 30 dnů ji mohu vrátit a peníze dostanu zpět. Takže možností je víc. pokud by ale pro registrované partnery byla nějaká podmíněná možnost si knihu projít ještě před recenzí, bylo by to nejlepší.

 4. Honza

  Provozuji několik e-shopů na přeposílání objednávek a koketuji s myšlenkou mít skutečný e-shop se skladem. Rád bych znal všechny aspekty tohoto podnikání a jak znám Honzu K., bude to vyčerpávající, do nejmenších detailů. To je to co potřebuji.

 5. Štefan Kuska

  Těším se na reakce, které kniha určitě přinese, protože Kali je osoba, která se nebojí říct/napsat svůj názor, i když je mnohdy dosti svérázný.

  Proč bych si knihu zasloužil?

  1) Chtěl bych si přečíst zkušenosti člověka (a možná i trochu informací o SvětBot.cz), který vystudoval na stejné univerzitě (ZČU).

  2) Ale hlavně by mi kniha pomohla při tvorbě a zlepšování mého prvního eshopu http://www.Growit.cz.

  Připravil jsem pro čtenáře Affilblogu slevový kupón na pěstitelské balíčky ve výši 10 %: AFFILBLOG

 6. Martin

  Mám několik menších eshopů, ale stále se ne a ne dostat na moje vytyčené výsledky a na chyby sice přicházím, ale jde to dost pomalu. Myslím si, že by mi knížka, která je úzce provázaná s praxí, pomohla udělat velký krok na cestě k dosažení ziskovosti.

 7. vlado

  mám 2 e-shopy a myslím si že mám už dosť skúseností. ale sú to skúsenosti ktoré som získal systémom pokus/omyl, v podstate neviem či to čo robím, robím dobre, alebo by sa dalo aj lepšie. Od človek z oboru, ktorý už niečo vybudoval a má skúsenosti sa určite dozviem niečo čo ma poženie dopredu, získam nové nápady alebo sa na veci len pozriem z iného uhla. tú knihu CHCEM 🙂

 8. Midasify

  Jelikož se pohybuji spíše na B2B trhu a začínám experimentovat s B2C eshopy, rád načerpám informace z této knihy, které mi dozajista pomohou v rozvoji. Knížka vypadá opravdu nabitě, nejvíce mě zaujaly kapitoly: Jednání s partnery a Měření výkonů eshopů.

  PS: Pokud knížku nevyhraji umře koťátko.

 9. Mirek Sedlák

  Po vydání vlastní knížky mnohem více sleduji, co se v oblasti e-shopů děje a kam se ubírají současné trendy. Vesměs přínosné a použitelné informace z praxe jsou velkou vzácností. Předpokládám, že tento e-book bude mít v sobě zase dalších pár informací, které nikdo ještě neřekl, už z toho důvodu, že za autorstvím stojí člověk z praxe. Čas od času zhotovím shop pro člověka-nováčka, který je touto oblastí doslova nepolíbený. A pak během roku sleduji a společně ladíme, co a jak. Jestli je tato publikace opravdu unikátní v tom, že těmto lidem pomůže, dobře ji pochopí a rady aplikují, se dozvím jedině tak, že si ji přečtu. A pak i doporučím jako další zdroj, který pomůže zase o trochu více odhalit, co stojí za provozem e-shopu. Kniha tak může být k užitku většímu počtu lidí, co do světa shopů teprve vstupují a budou vstupovat.

Napsat komentář