Affiliate program – HubnutíHrou.cz (infoprodukt na hubnutí)

Bylo jen otázkou času, kdy se někdo pustí do infoproduktu na jedno z nejvyhledávanějších témat na internetu, a tím je hubnutí. Existuje tu obrovská cílová skupina ochotná platit. Kurzem a affiliate programem provází sympatická slečna Lucka Matějíčková. Dnes si popíšeme tento partnerský program a řekneme si, zda má smysl se do něj zapojit.

Snímek obrazovky 2013-07-28 v 5.53.02 PM

Profil

Web je aktuálně v hype fázi. Trénink zdarma startuje 31. března, a to nejprve rozesláním ebooku 10 největších mýtů o hubnutí, a následně bude pokračovat celkem 3 videoklipy:

 • 5 tajemství úspěšného hubnutí
 • Magická síla odhodlání
 • Jdeme do akce! Hubneme.

Aktuálně je možné za vložení mailu získat knihu o hubnutí zdarma. Tyto konverze se klasicky započítávají do partnerského programu. Hubnutí je velmi vyhledávané téma: řeší se různé typy diet a efektivního pohybu, psychologie a motivace k hubnutí, přípravky a konzultace. Tento infoprodukt by mohl být další možností jak tento traffic správně monetizovat. V ČR existuje více než 1 milion žen, které nejsou spokojené se svou váhou, a asi víte, že ženy (18-50 let) jsou na internetu velice aktivní a rádi nakupují.

Druhy spolupráce a provize

 • provize z prodeje kurzu: 1500Kč (cookies 60 dní) = trénink stojí 3990Kč
 • Provize z podpartnerů: 20%

Reklamní prvky

 • odkazové jednotky
 • bannery (3 různé sady)
 • vzory emailů, článků, videa, screenshoty, fotografie
 • tipy na Facebook a PPC

animated-336x280-reverse.gif

Výhody

 • vysoké provize
 • dobře připravené reklamní prvky
 • bonusový program (televize, kamera, wellness, čtečky, tablety viz PDF)
 • zajímavý produkt
 • vysoká provize z podpartnerů

Nevýhody

 • konkurenční tématika

Alternativy

žádné

Registrace do programu

Partnerský program využívá osvědčený Affilbox, který už byl realizován na mnoha affiliate programech infoproduktů a osvědčil se.

Registrace do systému zde

Slova provozovatelky projektu (Lucie Matějíčková)

„Hubnutí Hrou jsem založila proto, abych ženám pomohla ke štěstí a nemusely tak trpět. Snad každá žena totiž chce vypadat dobře a jsme do toho tak ochotny investovat velké peníze. Bohužel v česku na hubnutí chce každý jen vydělat a nezajímá ho výsledný efekt. Mým snem je ženám pomáhat. Vším jsem si prošla sama, a proto vím, co opravdu funguje a co ne. Nejde tu však jenom o to shodit pár kilo. Tento trénink je ucelený koncept, kdy budu intenzivně ženy motivovat pomocí různých koučovacích postupů, aby se do toho opravdu daly a změnily svůj způsob života. Jen tak si svoji váhu trvale udrží. Pomozte mi tento projekt rozjet a tratit na tom rozhodně nebude – připravila jsem férový podíl z ceny kurzu pro Vás – 1500 Kč za každou konverzi (38%) a k tomu pro nejlepších 10 partnerů odměny a dárky z říše snů v ceně více jak 60 tisíc. Splňte si díky vysokým odměnám svůj sen i Vy!“.

Zkušenosti a závěr

V oblasti tématiky hubnutí se pohybuji a jsem rád, že mohu své konakty monetizovat dalším způsobem.  Tento partnerský program je velmi dobře připraven, má zajímavé provize i motivační program. Doporučuji si prohlédnout přehledný PDF dokument se všemi důležitými informacemi včetně cen pro nejlepší partnery. Hubnutí hrou startuje již 31.3 a prodejní fáze začíná 13.4, takže se v případě zájmu o zapojení nezapomeňte dobře připravit. Lucka je velmi sympatická a i když je dost mladá, myslím, že by mohla na zákaznice dobře působit.

Na tomto produktu se mi líbí, že je zaměřen na palčivý problém velké široké veřejnosti a snaží se jej řešit. Není to desetkrát recyklovaný infoprodukt apod, je jedinečný a první. Navíc není ze sféry IT podnikání, takže v případě, že se stanete partnerem, nenaserete spoustu známých a kamarádů v okolí IT podnikatelů nevyžádaným spamem.

Plánujete se zapojit do tohoto partnerského programu, jak se vám líbí Lucka?:)

Svěřte mi svůj e-mail a získejte ZDARMA:

 • PDF brožurku s tipy na linkbuilding vašich projektů
 • 5ti týdenní e-mail kurz o affiliate marketingu
 • 2x měsíčně novinky a zajímavosti ze světa affiliate byznysu

Latest Comments
 1. Martin Tuma

  Vypadá to zajímavě, možná vyzkouším, díky.
  Jsem rád, že vznikají nějaké zajímavější info produkty, jak najít štěstí v milionech, jak být milionářem apod.

 2. Radek

  Konečně infoprodukt, který mě zaujal a který můžu vyzkoušet…Ta provize je dost lákavá na to, jaký potenciál tento obor má 😉

 3. Ondřej Martinek

  Zajímavý produkt, který se bude hodit pro některé mé magazíny 🙂 jsem zvědav na konverze.

 4. Inwebstor

  Jak se říká: pics or didn’t happen 🙂

  Slečna vypadá velmi dobře, možná až moc. Je otázka, na kolik na dámy z cílovky bude působit autenticky. Navíc působí, že zatím před kamerou nemá mnoho zkušeností.

  Tento affil testuji, zatím jsem ale na začátku. Ve srovnání s jinými podobnými bannery ze stejné niky a na stejných reklamních plochách, má poměrně malou proklikovost; ještě to asi budu muset poladit nebo by možná chtělo nějakou poutavější grafiku.

  Ale jinak držím palce!

 5. Alex

  Prima, zase něco jiného než prášky na hubnutí, ovšem ten timing… Podle mých zkušeností boom zájmu je hned po Vánocích, resp. v souvislosti s TV a novinovou reklamou.

 6. Honza

  Ta provize je lákavá takovým způsobem, že to vyzkouším. I přes to, že tento obor jde naprosto mimo mě. Zkusím to nasadit i do ppc a uvidím jaké budou výsledky 🙂

 7. Holina

  Tak nasazeno, uvidíme co se bude dít 🙂

 8. Petr

  Jsou už nějaké porovnatelné praktické výsledky s tímto infoproduktem?
  Neznáte nějaký infoprodukt na hubnutí či životní styl, který se dá propadovat dlouhodobě?

 9. Snižte BMI

  Jsem rad že vznikají nové affiliate programy.
  Držím palce.

Napsat komentář