Affiliate program Linkmonitor.cz

Dlouho jsem nenapsal o pořádném affilu, takže to dnes napravím:). V dnešním článku se zaměřím na affiliate program systému Linkmonitor.cz, který provozuji a budu se vás ptát na vaše tipy.

Profil

V krátkosti: Systém umožňuje nakupovat, vyměňovat a prodávat většinu moderní webové i sociální inzerce a nabízí toho mnohem více. Na úvodní stránce je velký call to action button pro registraci. Uživatel si může vybrat jeden z 2 tarifů (Zdarma, VIP). Vtip je v tom že aktuálně je akce – VIP tarif do konce srpna zdarma. Pokud ho systém nezaujme neprodlouží, pokud ano prodlouží, zaplatí a vy budete mít provizi!

Druhy spolupráce a provize

 • Platba za lead – 100Kč/VIP člen (60 dnů cookies)

Za registraci jako takovou affiliate partneři provizi nedostanou, ale započítá se jim do jejich provizního účtu. Jakmile registrovaný uživatel prodlouží svůj VIP účet v září a uhradí VIP členství na měsíc dostanete jednorázovou odměnu 100Kč! (VIP členství stojí 100Kč/měsíc).

Bonusy

Pokud přivedete alespoň 10 uživatelů (partnerů, nebo inzerentů) kteří si zaplatí VIP členství, sám dostanete členství na 1 rok zdarma! Získáte provizi 1000Kč a 1000Kč (VIP členství pro sebe na 1 rok zdarma)

V případě že přivedete alespoň 20 aktivních členů, a některý z nich si zaplatí VIP členství na rok dostanete k standardní provizi 2000Kč dále 1000Kč jako bonus a 1000Kč (VIP členství pro sebe na 1 rok zdarma)!

Výhody

 • zajímavá provize
 • nadstandardní cookies
 • štědré bonusy
 • reklamní bannery
Nevýhody
 • pouze jednorázová provize

Alternativy

Ranky.cz, Placla.cz

Zajímavost

Systém Linkmonitor.cz jako první v ČR umožňuje nabízet, poptávat a vyměňovat sociální inzerci nejbezpečnějším možným způsobem (pomocí uzavřené a cílené nabídky/poptávky). Díky dobrým vztahům s některými partnery nabízí svým VIP členům velké množství slev a výhod.

Registrace do programu

Systém využívá vlastní jednoduchý provizní systém. Proveďte standardní registraci do systému, stačí vám tarif zdarma. Affiliate kód a odkazy na bannery naleznete v sekci Nastavení – Affiliate (záložka). Zde vidíte také aktuální počet uživatelů, kteří se registrovali pomocí vašeho odkazu. Systém nabízí 6 různých variant bannerů pro vaše stránky

Zkušenosti a závěr 

Z vlastní zkušenosti musím říct že systém mu pomohl najít další inzerenty a zvýšil jsem tak své prodeje z internetové reklamy. Nicméně používám systém i z pohledu inzerenta, kde se mi také daří nalézt zajímavé poptávky. Ale bavíme se tu o affilu aktuálně mám pod svým účtem registrováno 15 uživatelů, ale sám sobě si vyplácet peníze určitě nebudu:). Pro získání 15 partnerů (možná provize 1500Kč) mi stačil pouze jeden newsletter. Zkušenosti jednotlivých uživatelů naleznete na úvodní stránce systému v sekci Názory na službu. Affiliate program je určen převážně IT blogerům a majitelům diskuzních fór a e-mail listů.

Rád bych své čtenáře vyzval k reakci na mé dotazy:

 • Vyhovuje vám aktuální nastavení provizí na Linkmonitor.cz, nebo byste něco změnili?
 • Vyzkoušíte provizní systém? Pokud ne tak důvod co vás k tomu vede.
 • Jaké informace byste ve svém provizním účtě uvítali?

Svěřte mi svůj e-mail a získejte ZDARMA:

 • PDF brožurku s tipy na linkbuilding vašich projektů
 • 5ti týdenní e-mail kurz o affiliate marketingu
 • 2x měsíčně novinky a zajímavosti ze světa affiliate byznysu

Latest Comments
 1. Rammi

  Zrovna vcera jsem se tam taky zaregistroval. Zatim se rozhlizim, ale vypada to, ze prvni odkazy uz mam prodane.

 2. Josef

  Plánuješ nějak trackovat, kolik odkazů a rekalmy se skutečně prodá?

  • admin

   Určitě ta funkce už je tam teď, umožňuje uznačit nabídky které inzerenty zaujaly, ale ne všichni tu funkci používají, takže musím zapracovat zvýraznění funkce. Až budu mít větší vzorek dat tak rozhodně napíšu statistiku na blog.linkmonitor.cz

Napsat komentář