Affiliate program OptikDoDomu.cz – značkové brýle za české ceny

Online portál OptikDoDomu přichází z hned několika inovativními prvky a katapultuje tak standardní e-shop do úplně jiných výšin. Osobně jsem velice mile překvapen že u u nás může něco takového fungovat, navíc se provozovatelé rozhodli že poskytnou i partnerský program a o něm si dnes něco řekneme.

Picture 2012-09-14 at 10.03.56 AM

Profil

Portál vás zaujme vzdušným profesionálním designem. Samotná úvodní stránka nasvědčuje, že toho portál nabízí mnohem více, než jen standardní e-shop. Zákazník zde může najít poradnu, magazín a hlavně velice inovativní 3D virtuální zrcadlo se kterým jsem si chvíli hrál a je geniální! Funguje to tak že vás software nasnímá a poté si můžete interaktivně zkoušet jakékoliv brýle z nabídky dodavatele ze všech úhlů 3D. Nákup vypadá jednoduše. Sám brýle přes internet nakupuji, takže vím jaké to může být peklo:)

Druhy spolupráce a provize

 • Affiliate Provize: 27,5%-33%  (30 dní cookies)

Minimální výplata: 1000Kč

Další možností spolupráce je možnost si nechat vybudovat takzvaný partnerský eshop, je to standardní affilweb s profesionální grafikou. V ceně 2490 Kč (platná do konce roku 2012) dostanete vlastní partnerský eshop na vlastní doméně a přístup do affiliate programu pro sledování objednávek. V případě že do 1 roku nevyděláte vloženou částku dostanete od provozovatele 50% zpět za vrácení zakoupeného řešení.

Reklamní bannery

V případě, že budete chtít bannery přizpůsobit pro Vás na míru (rozměry, barva, obsah, atd). Poplatek za 1 banner na míru je 299,-kč (2 korekce v ceně)

Výhody

 • netradiční affiliate program
 • vysoké provize
 • připravený partnerský e-shop
 • inovativní e-shop s vysokým CTR
Nevýhody
 • bannery nejsou součástí partneského rozhraní
Alternativy
Žádné

Registrace do programu

Partnerský systém využívá vlastní partnerské rozhraní, pro registraci je nutné zaslat požadavek na mail: [email protected], poté vám budou zaslány přihlašovací údaje a přístupy k reklamním materiálům.
Zajímavost
V ČR je více než 4 miliony obyvatelů s vadou zraku, poměrně hodně zajímavá cílová skupina v kombinaci s extrémně levným kvalitním produktem.
Zkušenosti a závěr 
Partnerský program je vhodný pro začínající affiliate partnery, díky svému přístupu a podpoře mladých podnikatelů vám provozovatel pomocí informační báze může pomoci nastartovat váš byznys. Nedávno jsem nechal expirovat doménu dioptrickebryle.info, pro kterou jsem neměl využití a ani na webtrhu jsem nenašel žádný affiliate na brýle a teď si trhám vlasy. Partnerský program vypadá velice zajímavé a myslím že má potenciál na velice zajímavé konverze pomocí cílenému affilwebu.

Co si myslíte o tomto partnerském programu? Jak se vám líbí a využijete jej?

Svěřte mi svůj e-mail a získejte ZDARMA:

 • PDF brožurku s tipy na linkbuilding vašich projektů
 • 5ti týdenní e-mail kurz o affiliate marketingu
 • 2x měsíčně novinky a zajímavosti ze světa affiliate byznysu

Latest Comments
 1. Josef

  Dobrý tip. Ta virtuální prevlíkací kabinka na brýle je dobrá. Brýle ti sluší. 🙂

Napsat komentář