Affiliate program TopVet.cz – přírodní česká kosmetika

TopVet je menší česká rodinná firmička zabývající se výrobou přírodní kosmetiky. Aktuálně provozuje i povedený e-shop s partnerským programem. V dnešním článku se hlouběji podíváme na jejich partnerský program a komu je určen.


Profil

Landing page e-shopu působí netradičně a nabízí spíše takový rozcestník a katalog informací. Pokud chceme nakupovat a využít standardní e-shopové rozhraní musíme v horním menu kliknout na položku e-shop což působí trošku rušivě. Ale jelikož je stránka vedena i jako firemní i jako e-shopová prezentace jeví se toto řešení dobré. Každopádně své referaly můžete odkazovat přímo do sekce e-shop případně dalších podsekcí webu. Rozložení webu je povedené, barvy jsou temnější ale k tématu kosmetiky se hodí.

Druhy spolupráce a provize

 • Klasický affiliate program – provize 15%

Cookies 30 dní, Výplata provize od 500Kč. Na vyžádání XML feed pro lepší propagaci.

Reklamní prvky

Affiliate rozhraní nabízí celkem 6 povedených předpřipravených bannerů které jsou velice povedené.

Topvet - přírodní kosmetika

Výhody

 • vysoká provize
 • kvalitně zpracované bannery
 • zboží skladem od českého výrobce
 • nízké ceny zboží

Nevýhody

 • složité odvětví

Alternativy

Krasa.cz

Registrace do programu

Affiliate systém topvet.cz využívá vlastní partnerský systém. Je velice jednoduchý a intuitivní a nabízí pouze základní a potřebné údaje.

Registrace do programu bez affil linku

Zkušenosti a závěr

Do partnerského programu jsem se zeregistroval a k mému překvapení hned po registraci jsem byl přihlášen (na rozdíl od PAP) do partnerského rozhraní. Trošku mě překvapilo že systém si nevynucuje zaškrtnutí žádných obchodních podmínek. Osobně nemám web na kterém bych podobný partnerský program rychle otestoval. Ale myslím že vhodné jsou zejména magazíny pro ženy, případně nějáke specializované blogy z oblasti kosmetiky a zdarví. Provize jsou velice zajímavé a při tvorbě affilwebů můžete spoléhat na to že se jedná o kvalitní tuzemskou firmu s více než 20ti letou tradicí a nízkou cenou výrobků.

Svěřte mi svůj e-mail a získejte ZDARMA:

 • PDF brožurku s tipy na linkbuilding vašich projektů
 • 5ti týdenní e-mail kurz o affiliate marketingu
 • 2x měsíčně novinky a zajímavosti ze světa affiliate byznysu

Latest Comments
 1. Žena 007

  Při pokusu o registraci neustále hlásí chybu systému, na maily nikdo nereaguje ??

Napsat komentář