Aktualizovaný affiliate program – RůžovýSlon.cz – jiný a lepší sexshop

Po delší stagnaci tu máme pár opravdu zajimavých úprav na affiliate programu, sexshopu s perfektním výběrem a skvělou konverzí, RuzovySlon.cz. Pojďme se podívat co je v affiliate programu nového a proč byste jej měli začít využívat.

Profil

Růžový slon patří mezi špičku online prodejců sexuálních pomůcek přes internet. Letos slaví 10 let působení na českém trhu. Landing page sexshopu je velice přehledná a nabízí přehledný výpis nejprodávanějších produků a akčního zboží. Tyto informace jsou samozřejme pro affiliate partnery velice cenné a může je využít při cílení jaké produkty bude propagovat. Sexshop nabízí doručení do druhého pracovního dne.

Čím je ale sexshop jiný a lepší než všechny ostatní? To jsou opravdu detailní a objektivní recenze a testování jednotlivých produktů. Podívejte se například na detail prodávaného vibrátoru LadyFinger (mimochodem cena 39Kč!). Kromě základních údajů se dozvíte, jaké jsou klady a zápory vibrátoru. Ano prodejce uvádí pro objektivitu i zápory, což je velice pozitivní krok vyvolávající přátelskou atmosféru. Prodejce se nám nesnaží pouze něco vnutit a za každou cenu prodat. V detailu produktu se dozvíte vše, od použití, po údržbu a to vše s maximální pečlivostí. Naprostá bomba jsou videorecenze produktů a to jak obecné představení, tak praktické použití. Vše je vlastní výroby samotného sexshopu RůžovýSlon.cz

Druhy spolupráce a provize

 • Affiliate spolupráce – 15-25% z ceny bez DPH (40 dní cookies)
Provize se zvyšuje dle obratu, nad 5000Kč/měsíc na 20% a nad 50000Kč/měsíc na 25%.
Minimum pro výplatu je hezkých 300Kč a provozovatel uvádí, že nepotřebujete pro výplatu ani ŽL.
Provize 4% ze zaregistrovaných podpartnerů.
Bonusy: 50Kč za registraci a 100Kč za to když podpartner který se pod vámi registruje dosáhne provize 300Kč
Provize i bonusy patří k jedněm s nejvíce přítelských u nás!

Výhody

 •  vysoká provize až 25% (podpartner 4%)
 • cookies 40 dní
 • výplata id 300Kč
 • skvělá landing page
 • dokonalý detail produktu s videorecenzemi
 • vysoké konverze

Nevýhody

 • konkurence v oboru

Alternativy

MujSexshop, Cunarny, …

Zajímavost

Diskrétní balení. Na balíčku nikde nenajdete, že se jedná o zboží ze sexshopu. Poštovné nad 1400Kč zdarma. Více než 600 videorecenzí produktů a 26000Kč vlastních fotek zboží. Rychlá komunikace s affiliate podporou. Provozovatel sexshopu vydražil na daukce.cz před dvěma roky nejdražší doménu pro propagaci sexshopu: Slon.cz, který je přesměrován na RuzovySlon.cz

Nové bonusy pro partnery

Musím říct že affiliate program tohoto sexshopu do toho opravdu praštil a připravil také velice zajímavé soutěže a akce pro své affiliate partnery. Takový servis se na české poměry jen tak nevidí.:

1. soutež pro partnery

Vytvořte jeden nový web jako “Vlastní odkaz”, zprostředkujte jeden obchod a získejte pro Vaši přítelkyni dárkový balíček.
Balíček obsahuje : vibrátor za 600 Kč (dle vlastního výběru), gel Superglide 100ml, propagační předměty a malé překvapení zdarma.
Akce platí do konce roku 2012, každý partner jej může využít pouze 1x. 

Coje vlastní odkaz? Jedná se o odkaz na váš affil web, který si přidáte za pomocí rozhraní affiliate systému a který vám bude schválen. Více informací neleznete zde. Musím uznat že toto je opravdu skvělá akce, až se bojím zda je pro RuzovySlon výhodná, každopádně pro affiliate partnery je extrémně výhodná. Stačí vám jeden uznaný lead a dostanete spoustu zajímavých sexy dárečků, které se rozhodně hodí (i třeba jako dárek).

2. Banner “Akce týdne”

Každé pondělí slevňujeme dva nejprodávanější výrobky v rámci akce týdne (40-50%!!!). Nově možno používat propagační banner na toto zboží. Automatické obnovování banneru.

Zastáncem automatických flash bannerů moc nejsem, myslím že mají horší konverzní poměr než vlatní grafické reklamní prvky, nebo textové odkazy. Nicméně si troufám říct, že v tomto případě se pro akční zboží velice hodí. Pro provozovatele erotických stránek je velice složité sledovat každou akci, takto stačí vložit dynamicky generovaný banner a leadujete!

Registrace do programu

Program využívá ověřený affiliate software PAP. Registrace vám zabere 2 minuty a není ani potřeba ŽL (pak u IČ vyplňte libovolné číslo).

REGISTRACE DO PROGRAMU

Zkušenosti a závěr

Už po samotném příhlášení do PAPu poznáte, že affiliate systém je velice dobře připraven a nastaven se vším všudy. Osobně mám už registraci na tomto affilu nějakou dobu a už jsem ho dříve nasazoval na jeden erotický katalog a světe div se, ono to opravdu přivedlo konverze, až jsem byl v šoku.

Nicméně jsem na tento affiliate program zapomněl, ale teď se k němu v rámci sérii změn navracím. Podle slov provozovatele webu, je nejlepší se zaměřit na konkrétní produkt nebo segment a vytvořit affiliate stránku. V tomto případě jsou konverze nejvyšší. Pokud plácnete bannery, nebo odkazy na obecné porno stránky konverze nebudou tak vysoké, ale budou také velice zajímavé. Podle slov provozovatele vyplatili affiliate partnerům 300 000Kč na provizích. Takže to pojďme pořádně zvednout!

Dotazy na vás

 • Jaký je váš názor na sexshop RůžovýSlon?
 • Co říkáte na speciální akce pro affiliate partnery, které provozovatel sexshopu připravil?
 • Chystáte se využít tento affiliate program?

Těším se na vaše reakce. Díky

Svěřte mi svůj e-mail a získejte ZDARMA:

 • PDF brožurku s tipy na linkbuilding vašich projektů
 • 5ti týdenní e-mail kurz o affiliate marketingu
 • 2x měsíčně novinky a zajímavosti ze světa affiliate byznysu

Latest Comments
 1. Josef Řezníček

  Zajímal by mě nějaký žebříček sexeshopů, které vyplácí partnerům nejvíce odměn. To by byla podle mě zajímavá statistika. Už jsem výběr adult affil programu řešil a tápal jsem.

 2. Tomáš

  Zkoušel jsem prorazit s affilem na sexshop, bohužel konkurence je v tomto odvětví již velmi silná…

 3. Jan Schejbal

  Také by mě zajímala statistika adult affil programů. Člověk by se v tom pak lépe orientoval.

Napsat komentář