Český affiliate v roce 2014

Jaký bude český affiliate v roce 2014? Pojďte si s námi zaspekulovat v dalším webináři AffiliateMystery ve složení Tomáš Dekan, František Szabó a 2 účastníci kurzu.

Tímto článkem navazuji na recenzi a pozvánku do online kurzu pro začínající i zkušené affiláky. Obsah kurzu bedlivě sleduji a nyní se přesouvá do druhé poloviny. Kurz má aktuálně 15 publikovaných lekcí, dalších 15 lekcí se bude postupně publikovat. Obsah kurzu je zatím velmi zajímavý a přínosný. Několik informací jsem si odnesl i já (díly: 3, 7, 13). První affiláci již vydělávají peníze díky kurzu, někteří z nich budou účastníci webináře a můžete se jich zeptat ja se jim kurz zamlouvá.

Jako host ze budu účastnit již druhého webináře AffiliateMystery, tento koncept se mi velmi líbí:). Pokud jste ještě minulý affiliate webinář neviděli, můžete si jej prohlédnout ze záznamu na Youtube (délka 1 hod 41 min):

Pozvánka na další webinář o českém affiliate v roce 2014:

 • Kdy: čtvrtek 16. 1. 2014 – 19:00
 • Kdo: Tomáš Dekan, Já:) + 2 účastníci kurzu Affiliate Mystery

Více informací o kurzu

medium-rectangle-300-250.png

Svěřte mi svůj e-mail a získejte ZDARMA:

 • PDF brožurku s tipy na linkbuilding vašich projektů
 • 5ti týdenní e-mail kurz o affiliate marketingu
 • 2x měsíčně novinky a zajímavosti ze světa affiliate byznysu

Latest Comments
 1. Josef P.

  Tak že bych si na vás zítra udělal zase čas a poslech si co nového v kurzu 🙂 No snad to stihnu. Ten první webinář byl dobrej a povedl se.

 2. Sir-HD

  Je zajímavé si poslechnout názory i z druhé strany ne jen z pohledu affil partnerů, ale i z oblasti affil managerů.
  Díky moc za rozšíření obzorů 🙂

Napsat komentář