Koncept AffiliateCtvrtek.cz táhne, kam bude směřovat?

Affiliate čtvrtku jsem se zúčastnil již po čtvrté v řadě. Rád bych se k tomuto konceptu také vyjádřil, i když toho bylo napsáno již mnoho. Na Affilblogu jsem o této zajímavé akci ještě nic nenapsal, takže to vezmu trošku obšírněji a řekneme si pár inside záležitostí o historii celé akce.

Historie a součastnost AffiliateCtvrtek.cz

Na úplném začátku čtvrtků byl Petr Baloun, který reagoval na můj tweet:

Velmi rychle se do diskuze přidal Mário Roženský (Affilbox) a společnost VIVNetworks (zastupující CJ.com) a nakonec z toho vzešla myšlenka Affiliate čtvrtků. Mário hned první událost napojil na výročí založení Affilboxu. Prvních 3 akcí jsem se ještě nezúčastnil (dle informací moc lidí nebylo a chodilo dost podobné složení). Na 4. čtvrtku jsem ale už nechyběl a zúčastnilo se jej už mnoho zajímavých lidí (cca 30), určitě to muselo být přítomností mé osoby, jinak si to neumím vysvětlit :-D.

4. čtvrtek malinká akcička pro pár vyvolených

4. čtvrtek malinká akcička pro pár vyvolených

Postupně složení rostlo a na posledním čtvrtku bylo již přibližně 60 účastníků. Již to opustilo takovou tu komorní atmosféru, na druhou stranu složení účastníků se pořád mění a máte šanci poznávat spoustu nových zajímavých lídí. Je jasné že tvrdé kalící jádro se moc nemění, ale občas se k nám přidá někdo nový a pak to stojí za to:)

 

Účastníci

Kvalitní složení účastníků patří mezi nejsilnější zbraň Affiliate čtvrtků. Často zde potkáte velmi úspěšné podnikatele nejen z oblasti affiliate a online marketingu, ale potkáte zde lidi s úspěšnými offline firmami (i se stovkami zaměstnanců). Moc se mi líbí, že tyto akce nenavštěvují pouze konzultantní nebo marketingoví “odborníci”, kteří mimo poskytování služeb pro ostatní sami nic nedokázali, natož vybudovat firmu o několika desítkách zaměsnatnců.

Nově si účastníci affiliate čtvrtků tvoří své vizitky na webu lide.affiliatectvrtek.cz, nezapomeňte se přidat (pokud jste účastníkem).

5. čtvrtek počet kvalitního osazenstva roste

Poslední čtvrtek trumfl všechny dohromady, protože na akci dorazili jak staří známí (Michal Majgot, Petr Baloun, Mário Roženský, Tomáš Dekan, David Eiselt, Ondra Martínek, Tom Poner), tak noví účastníci (Vojtěch Brázda, Martin Tuma, Honza Kvasnička, Jiří Rostecký) a několik opravdu špičkových affiláků (Michal Vávra, Aleš Kříž, Michal Hradil, Jan Kalábek, Petr Sršeň aka Fandor a další).

6. čtvrtek největší účast a osazenstvo top affiláků

6. čtvrtek největší účast a osazenstvo top affiláků (ve VIP salónku vedle)

 

Směřování akce

Jako mírné negativum vidím absenci pevné ruky někoho z pořadatelů (Mário Roženský, Petr Baloun, Tomáš Dekan). Zatím si čtvrtky žijí vlastním životem a nikdo moc neřeší strukturu akce nebo počty účastníků. Možná by chtělo trošku pouvažovat, zda neudělat menší meetupy omezené například na 30 lidí – kdo se dřív přihlásí, ten dojde, a jednou za půl roku udělat větší akci pro 100 lidí ve stylu nezávislé AffiliateKonference.

5. čtvrtek byl ještě docela poklidný

5. čtvrtek byl ještě docela poklidný

 

Afterparty

AffiliateČtvrtky mají legendární afterpárty a opravdu se vyplatí vydržet. Poslední dva čtvrtky jsem končil v 9 a v 8 ráno s velmi silnou skupinkou účastníků a páteří této akce. Mimo to, že tyto akce jsou neskutečně zábavné (jste ve společnosti inteligentních a inspirativních lidí), tak jsou i hodně informačně bohaté (tu a tam se někdo ukecne, co mu aktuálně funguje, nebo jak vydělal pár set tisíc korun za den).

Aftepárty bývají nespoutané a šílené a obvykle v Peklu do zavíračky:)

 

Závěr

Nechoďte na příští affiliate čtvrtek! Příštího affiliate čtvrtku se nezúčastním, budu tou dobou na pětitýdenním tripu po Kalifornii. A proto na tuto super akci nechoďte, nerad bych se totiž dozvěděl, že byla ještě lepší a účastnicky nabušenější než ta minulá, a byla beze mě:).

Více informací rozhodně nehledejte na http://affiliatectvrtek.cz ani na Facebook stránce.

PS nezapomeňte sledovat aktuálně velmi aktivní hashtag #czaffil:


Kdo již tuto akci navštívil a jak se vám líbila? Případně kdo z vás se na ni chystá?

Svěřte mi svůj e-mail a získejte ZDARMA:

  • PDF brožurku s tipy na linkbuilding vašich projektů
  • 5ti týdenní e-mail kurz o affiliate marketingu
  • 2x měsíčně novinky a zajímavosti ze světa affiliate byznysu

Latest Comments
  1. Martin Chrástek

    Doufám někdy také navštívím Affiliatečtvrtek.

    Btw v odstavci Afterparty je ta poslední věta v závorce jak zarážející, tak extrémně motivující. 🙂

Napsat komentář