Linkmonitor.cz poslední šance

Projekt který provozuji a pro veřejnost jsem spustil již v roce 2011 přechází 1.9.2012 do placeného provozu. Dnes je ale poslední šance provést předobjednávku na placený tarif za poloviční cenu.

O Linkmonitor.cz

Linkmonitor je online služba určená pro majitele internetového obsahu a inzerenty, kteří poptávají reklamu. Díky systému můžete prodávat, vyměňovat ale i poptávat vysoce cílenou internetovou inzerci všeho druhu: odkazy, články, bannery, Facebook příspěvky, Tweety. Nově nabízí také možnost uzavřeného prodeje a nákupu webových stránek mezi ověřenými obchodníky v tarifu Gold.

3 tarify

  • Zdarma – 0Kč/měsíc
  • Silver – 100Kč/měsíc
  • Gold – 200Kč/měsíc

Více o tom co jednotlivé tarify nabízejí zde.

Aktuálně běží ale poslední den předobjednávek pro registrované nebo nově registrované uživatele. Po rychlé registraci a přihlášení se dozvíte na své nástěnce o akci více:

Při nákupu tarifu na 1 měsíc vám přidám 1 měsíc zdarma (maximálně možno zakoupit na tuto akci 6 měsíců – 6 měsíců zdarma). Za cenu 600Kč tak můžete mít Silver tarif na celý 1 rok.

Pro naše partnery s placeným tarifem nabízíme také celou řadu slev a výhod:

Placený tarif je určen pro všechny prodejce internetové inzerce, a pro partnery kteří chtějí prodávat a nakupovat webové stránky. Inzerenti mohou poptávky zadávat i v tarifu zdarma, nebo úplně bez registrace na úvodní stránce. Partneři kteří chtějí pouze evidovat své weby a prodeje můžou využít také tarif ZDARMA.

Registrace zde

Pokud systém využíváte, nebo se na něj chystáte teď je ta pravá chvíle provést předobjednávku, tato cenová nabídka se  nebude opakovat.

PS: Máte v systému méně než 5 webů a máte zájem o Silver tarif za výhodnější cenu? Napište mi na [email protected] a domluvíme se!

 

Svěřte mi svůj e-mail a získejte ZDARMA:

  • PDF brožurku s tipy na linkbuilding vašich projektů
  • 5ti týdenní e-mail kurz o affiliate marketingu
  • 2x měsíčně novinky a zajímavosti ze světa affiliate byznysu

Napsat komentář