Objem vyplacených provizí v českém affilu (infografika)

V posledním měsíci se rozvířila diskuze na téma velikosti českého affilu. Na začátku stál článek Štefana Kusky, poté se toho velmi iniciativně na svém blogu zhostil Michal Hardyn a snažil se odhadnout český trh. Tato data a odhady jsem se rozhodl spojit a zpřesnit a vyšla z toho velmi povedená infografika.

infografika-velikost-affilu

Za touto špičkovou infografikou stojí společnost iPartak.cz. V případě že máte o podobnou infografiku pro své projekty zájem doporučuji využít jejich výborných a hlavně cenově dostupných služeb.

Jak se vám infografika líbí a co si myslíte o jejich hodnotách? Díky za sdílení.

 

Svěřte mi svůj e-mail a získejte ZDARMA:

 • PDF brožurku s tipy na linkbuilding vašich projektů
 • 5ti týdenní e-mail kurz o affiliate marketingu
 • 2x měsíčně novinky a zajímavosti ze světa affiliate byznysu

Latest Comments
 1. drago

  Super práce, velice poučné. Netušil jsem že ve slevách je tolik peněz.

 2. idp

  trochu mimo, ale nevnímáte úpadek PAP? vidím, že se jejich cílovka dělí a část jde k jednoduššímu Affilboxu a část k h-o, jinak AffiliateClub překvapil, je v eSpoluprace započteno i ePojisteni?

 3. tomas

  Tak to je docela bída ne? Průměr je tedy 22K jeden affilak průměrná mzda v čr je okolo 25K a to v tom ještě nejsou odečteny ani náklady (ppc,texty,odkazy)…..

 4. rip-curl

  No, to mě hodně zaskočilo. Nečekal jsem taková čísla… 🙂 Takže všichni hrrr do affilů. 😀

 5. Jirka v trenkách

  Pěkná infografika, 10 mil. ve slevách bych tedy asi nečekal. I ten český adult mě zaskočil, pokud tedy to číslo má znamenat výši vyplacených provizí. Po té, co to velké množství českých programů již před pár roky zabalilo…

 6. Jan Čejka

  Paráda, díky za super tipy a rozbor 🙂
  Pár odkazů jsou pro mě novinky, takže se hodí.

 7. Marty

  Nevedel by mi niekto poradiť, kde by som našiel podobne štatistiky ale celosvetové ? Zaujímalo by ma, v ktorých oblastiach affiliate trhu sa točia najväčšie peniaze.

  Vďaka

Napsat komentář