Pozvánka na 4. ročník AffiliateKonference.cz

V případě že se zajímáte o affiliate marketing a chcete navštívit top akci zabývající se touto tématikou v ČR nenechte si ujít již 4.ročník AffiliateKonference.cz. Tato konference pod hlavičkou společnosti VIV Networks s.r.o., která u nás zastupuje největší affiliate síť CJ.com.

Obecné info

Affiliate konference se uskuteční 13.listopadu 2013 v konferenčním sálu na adrese Lisabonská 4, Praha 9, počet míst je omezen na 120.

Cena

Partneři přihlášeni v síti Commission Junction do 30.9. 2013 mají nárok na snížený poplatek ve výši 850 Kč s DPH 21% (702,48 Kč bez DPH) nebo 34€ pro zahraniční účastníky.

Ostatní účastníci hradí poplatek ve výši 1.700 Kč s DPH 21% (1404,96 Kč bez DPH) nebo 68€ pro zahraniční účastníky.

Pro koho je konference učena?

 • pro zástupce portálu (magazínů, e-shopů, služeb)
 • majitele e-mailových databází, Facebook stránek
 • majitele slevových agregátorů, affilwebů, drobnějších projektů
 • provozovatele e-shopů a služeb, kteří chtějí využít affiliate marketing

Kdo bude na konferenci přednášet?

Těšit se můžete na přednášky z oblastni affiliate byznysu a tématických oblastí jako SEO nebo konverzní poměr. Podrobný harmonogram zde.

Já osobně se velmi teším na prezentace Tobiase Allgeyera (Mobilní affiliate marketing), Michala Vávry (Jak se uživit affiliate) a Michala Majgota (Affilákem na plný úvazek). Nicméně všechny přednášky vypadají zajímavě a pečlivě zapadají do affiliate tématiky.

Couchsurfing

Rád bych prostřednictvím affilblogu vyzval lidi, kteří hledají nebo naopak nabízejí přespání u sebe v Praze, aby se ozvali v komentářích. Já bych se rád osobně zúčastnil afterparty, která bývá velice přínosná a zajímavá a v Praze zůstal přes noc. Tento problém ale nemám jako dojíždějící určitě pouze já, ale i další. Tak se ozvěte.

Objednávka

Neváhejte se registrovat, zbývá už jen několik posledních míst. Přihláška na konferenci zde

Závěr

Rád bych vás pozval k účasti této jedinečné události a na české poměry unikátní události. Na konferenci samozřejmě nebudu chybět,  rád si se svými čtenáři popovídám, mnohé z vás jsem právě na předchozích affiliate konferencích poznal.

Napište mi do komentářů s kým se na affiliate konferenci potkám a na jakou přednášku se nejvíce těšíte? Případně zda hledáte či jste ochoten nabídnout místo na přespání v Praze.

Svěřte mi svůj e-mail a získejte ZDARMA:

 • PDF brožurku s tipy na linkbuilding vašich projektů
 • 5ti týdenní e-mail kurz o affiliate marketingu
 • 2x měsíčně novinky a zajímavosti ze světa affiliate byznysu

Latest Comments
 1. Ondřej Martinek

  Určitě se potkáme:) Na affiliate konferenci budu poprvé, tak jsem zvědav jak moc praktická bude. A jak půjde do hloubky.

  Těším se na: Motivace partnerů, Affilákem na plný úvazek a Jak se (u)živit affilem.

Napsat komentář