Pozvánka na 6. ročník affiliate konference – top řečníci a workshopy + soutěž o lístek zdarma

V říjnu nás čeká již 6. ročník největší affiliate události v ČR – AffiliateKonference.cz. Affilblog bude opět mediálním partnerem a podílí se také na koncepci konference. Já osobně se postarám o jeden praktický workshop věnovaný leadgenu. Obsah konference je opravdu vymakaný pojďme si jej představit.

Obecné info

Affiliate konference se uskuteční 2. října 2014 v Kinu Atlas na adrese Sokolovská 371/1, Praha 8. Což je stejné místo jako byla předchozí 5. affiliate konference. Místo bylo účastníky velmi pozitivně hodnoceno. Celkově byly ohlasy na předchozí akci velmi vydařené. Nicméně jsme s Honzou Kvasničkou, Petrem Balounem, Jirkou Novým a vedením VIVNetworks dali dohromady hlavy a přinesli několik změn pro další ročník co se týče struktury a skladby programu. Můžete se těšit na populární workshopy a přednášející superstars.

Cena

Abychom zvýhodnili naše věrné návštěvníky udělali jsme akci do 31.8.2014, kdy můžete využít zvýhodněnou cenu vstupného 1 600 Kč/ 58 EUR včetně DPH. Od 1.9.2014 bude pak platná cena 2 900 Kč/ 105 EUR včetně DPH. Navíc návštěvníci, kteří zakoupít dříve mají větší šanci se dostat na workshopy u kterých je počet míst omezen na 25. Celkový počet míst na konferenci je omezen na 140.

 • do 31.8.2014 – 1600Kč s DPH
 • od 1.9.2014 – 2900Kč s DPH

Cena vstupenky zahrnuje neomezený přístup na přednášky, workshopy (počet míst omezen na 25), catering (mimochodem vždy výborný) a občerstvení v průběhu celého dne.

Registrace na Affiliate konferenci zde (v EUR zde)

Harmonogram workshopů (max 25 lidí, dopolední program)

Pro partnery

 • František Szabó (affiliate evangelista) – Jak začít dělat leadgen a na co si dát pozor?
 • Tomáš Dekan (top affilák) – Authority sites: V čem je jejich kouzlo?

Pro inzerenty

 • VIV Team – Proč, kdy a jak spustit affiliate program?
 • Martin Bětík – Vytuňte svůj affiliate program. Zvyšte výkon na maximum

BTW za prvních několik dní se prodalo již více než 25 vstupenek takže pokud se chcete dostat na workshop a mít vstupenku za nižší cenu tak přiliš dlouho neotálejte.

Harmonogram a program přednášek (celodenní program)

 • Charles Delamain (Managing Director, CJ Europe) – Co nového v Commission Junction? Co se chystá?
 • Vladan Hejnic (CEO VIV NETworks) – Postřehy z Dmexco 2014
 • Josef Kroupa (provozovatel a tvůrce webů a portálů) – Jak jsem „díky“ PPC kampaním málem prodělal kalhoty
 • Jan Kalianko (e-shop konzultant, majitel Svetbot.cz) – Rosteme a affiliate partneři s námi
 • Představení nového inzerenta Tarifomat.cz
 • David Eiselt (cestujlevne.com) – Proč být autoritou svého oboru
 • Jan Tichý (Medio Interactive) – Partnerské provize v multichannel světě
 • Tomáš Poner + Vláďa Musílek – Nejlepší affiliate pluginy pro WordPress
 • Eliška Vyhnánková (krotitelka sociálních sítí) – Téma je zatím neznámé
 • Marek Prokop (specialista na internetové obchodní strategie a marketing) – Nakupuji, až když vím co

Celý program zde

IMG_9871

Přihlášení na konferenci

Neváhejte se registrovat, velmi zajímaví přednášející jsou zárukou velmi kvalitních informací. Přihláška na konferenci zde

Závěr

Obnovenou novinkou jsou letos workshopy, a úplnou novinkou registrace přes aplikaci Takeplace + systém vstupného čím dřív nakoupíš, tím víc ušetříš. Chceme tak zvýhodnit stálé návštěvníky, kteří mohou ušetřit skoro polovinu vstupného. Věřím že se vám letošní konference bude líbit a posune vaše affiliate podnikání o několik úrovní výše. Těšit se můžete na výborný program i networking, který má pro mě osobně vždy největší hodnotu.

Potkáme se na letošní affiliate konferenci? Jaké přednášky a workshopy vás zaujaly? Díky za reakce v komentářích.

Soutěž

Protože vás mám rád a protože jsem mediální partner a přednášející:), tak mám pro vás 3x kupón na slevu 10% a 1x lístek na affiliate konferenci zdarma. Podmínky jsou jasné: do 30.8.2014 (23:59) mi napište do komentářů na jakou přednášku/workshop se těšíte nejvíce a proč? Vyberu nejlepší/nejvtipnější/nejunikátnější odpovědi a výhercům zašlu slevový kód na mail. 

Svěřte mi svůj e-mail a získejte ZDARMA:

 • PDF brožurku s tipy na linkbuilding vašich projektů
 • 5ti týdenní e-mail kurz o affiliate marketingu
 • 2x měsíčně novinky a zajímavosti ze světa affiliate byznysu

Latest Comments
 1. Standa Duben

  Nejvíc se těším na tvojí přednášku, protože když koukám na tvojí profilovou fotku jsem strašně zvědavý jak to s tím citronem v puse zvládneš a jestli na nás nebudeš házet kyselé ksichty 😉

 2. Petr Baloun

  Nejvíc se těšim na přednášky affiláků, kteří dokázali, že na affilu lze vydělat, a řeknou info z cesty k zajímavým výdělkům :o)

 3. Marek P.

  Ja se tesim na Tomase Dekana protoze vsude pise ze na jeho workshop se nema chodit a proto musi byt nejlepsi:)

 4. Tomash

  Jsem hodně zvědavý jak se ujme přednášky Marek Prokop a zda dá svou přednášku do kontextu s affilem.

 5. Lukáš Uher

  Nejvíc mě zajímá asi přednáška Pepy Kroupy (i když vlastně ani nevím o čem bude 🙂 ). Sice jej nepovažuji za top v oblasti affiliate, ale vlastně díky jeho webu jsem provotně zjistil, že stránky nemusím provozovat jen pro radost, ale můžu díky nim i něco vydělat 🙂

 6. Jan K.

  Nejvíce se těším na after party a na trojitý panáky morgena od Františka. On totiž Franta pak padá k zemi jak hruška.

 7. Martin Tuma

  Nejvice se tesim na afterparty vsech prednasejich, ci tech kdo pujdou, protoze to jsou vzdy ty nejlepsi worksopy a casy plny informaci. A po par pivech/drincich prijdou vzdy i tajne bonusy 😀

 8. Tomáš Poner

  Slyšel jsem, že k zemi jak hruška pádá i Jan K (teda hlavně když mu Franta neočekávaně přistane na zádech).. 😀

 9. Robin

  Tak jako Lukáš se nejvíce těším na přednášku Pepy Kroupy, jelikož mě moc zajímá, jak dělat na svých webech jeden den v měsíci a stejně vydělávat na affiliate podle posledního červencového reportu od Pepy pěkných 18 litrů 😀

 10. Václav P.

  Teším se na celou konferenci, afterparty a hlavně na workshop Tomáše Dekana. Musím mu být totiž pořád na očích a nablízku, protože kdyby se mi ztratil, tak nemám po afterparty kde spát 🙂
  I’m watching you TD!!!

 11. Michal F.

  Nejvíce se teším se na Františkovo workshop a jeho moravský přízvuk 😉

 12. Vláďa S.

  Nejvíce se těším na přednášku Novaka Djokoviće alias Honzy Tichého, který nás provede světem kanálů a ukáže nám, které kánaly je důležíte sledovat při vyplácení partnerských provizí. 🙂

 13. Chodelka Peter

  Paráda, neviem sa dočkať 🙂 Lístok už mám kúpený dávno 😀

 14. Bezlinka

  Těším se na krotitelku soc. sítí, snad přijde i inspirace, jak zkrotit Ivana na dovolené nebo jak ho rovnou poslat domů.

 15. Helena Schmiedová

  Tak jako mě workshopy a informace od Kvasničky nakoply k UX, tak doufám v další dobré nasměrování mé práce pomocí workshopů o affiliate.
  NEJLEPŠÍ by bylo spojení affiliate s nápady, které se mi honí hlavou, pro nový start. „NEJVTIPNĚJŠÍ“ je, že mě affiliate zajímá, vidím v něm zajímavý potenciál, ale podrobnosti o něm nevím (u vás dozvím)… Nicméně věřím, že tuto síťovou šeptandu lze považovat za způsob marketingové komunikace patřící k těm z NEJUNIKÁTNĚJŠÍCH, který v určitých směrech boří staré zvyky mkt. komunikace, jak jsou na UTB prezentovány (mimochodem na diplomku dobré téma). Což se díky unikátní nabídce lístku na unikátní konferenci neméně unikátních přednášejících lze dozvědět (dozvím 🙂 ).
  Vystihnout jeden workshop je obtížné, ovšem dle popisu by mi Jan Tichý mohl na své přednášce dát odpovědi na otázky týkající se záludných nástrah pro partnera i inzerenta.
  P.S. Tohle je asi zatím NEJDELŠÍ odpověď z Moravy! 🙂

Napsat komentář