Proč nekupovat AffiliateMystery? Je to snad další přihlouplý infoprodukt? + Soutěž

Jak už možná víte, Tomáš Dekan před časem oznámil dokončení kurzu (že to ale trvalo) a znovu otevření prodeje. Teď již tedy k uvedené otázce. Proč byste si online kurz pro affiláky Affiliate Mystery neměli kupovat? Pokud jste již top affilák, kurz Vám dá asi minimum informací, maximálně ukáže pár věcí, co Tomáš dělá jinak. Jestli jste ale začátečník nebo středně pokročilý, najdete zde informačně bohaté komentované praktické videonávody jak začít dělat affiliate marketing.

Co mě zaujalo?

Authority site

Na lekci o authority sites jsem byl velice zvědavý. Do té doby jsem neměl s tímto typek online projektu zkušenosti a popravdě jsem nevěděl čím se liší od klasického contentového magazínu. Tomáš v přibližně 20 minut dlouhém videu vysvětluje všechny pro a proti, příklady jak začít a nezapomene zmínit úspěšné authority sites.. Z toho videa si opravdu můžete odnést nejvíce informací, co by každá authority site měla obsahovat, na co nezapomenout a podobně. Sám jsem zvědav, jakým směrem chce Tomáš své video rozvinout na affiliate konferenci, kde má toto téma workshop.

Screenshot 2014-09-10 16.38.28

Co mě pobavilo?

Grey a Blackhat

Mezi úsměvné lekce patří grey a blackhat techniky, kde Vám Tomáš představí všechny možné zakázané nebo kontroverzní techniky a taktiky, které Vás určitě překvapí. Celkově je tohle úplně nový pohled na affiliate a dozvíte se, co všechno je možné v affiliate marketingu, jak se dají získávat leady a konverze. U této lekce se určitě mnoho affiláků začervená, nicméně je to může přivést na mnoho zajímavých myšlenek a poznatků. Celá šedá zóna affiliate marketingu je dost finančně zajímavá, i když se o ní skoro nemluví. Tato kapitola rozhodně není pro slabé nátury:)

Jak se mi behěm tří dní zaplatilo Affiliate Mystery.” Josef Kroupa

Co mě naštvalo?

Délka tvorby kurzu

Mnoho affiláků rozhořčila doba o kterou se tvorba kurzů affiliatemystery oproti původnímu období prodloužila. Já jsem Tomáše několikrát upozornil že by bylo vhodné posledních pár dní kurzu co nejdříve dotočit. Nicméně aktuální zájemci o kurz již nebudou muset na nové díly čekat a přístup k celé affiliatemystery získají ihned po zakoupení.

Tomáš je jeden z nejzkušenějších affiláků v Česku. A od koho jiného se učit než od toho nejostřílenějšího. Tomáš zaplnil prázdné místo na trhu a poskytl affilákům ucelené informace o affilu pro publishery ze svých vlastních mnohaletých zkušeností. Dosud není těch informačních zdrojů mnoho, ale v klidu mohu říct, že Tomášův kurz patří mezi ty kvalitnější počiny. Videa bych spíše doporučil mírně až středně pokročilým affilákům, protože pokud s tím teprve začínáte, patrně se budete chvíli v žargonu affiláka hledat. Videa se mi líbila, poodkryla spoustu zajímavých informací, ze kterých si odnese každý něco. Tomáš ve videu nic netají a to ani pokud přijde na zkušenosti a know how své úspěšné firmy. “ Lukáš Pavelka z www.tipinternet.cz

Další si můžete přečíst přímo na webu www.affiliatemystery.cz

IMG_1361

Tomáš je ten napravo:)

Závěr

Celkově je kurz pro každého začínajícího i středně pokročilého affiláka, díky své praktičnosti, velmi dobrá koupě. Mluvil jsem s hodně affiláky, kteří si kurz koupili a Tomáš se všem poctivě snažil věnovat na Skypu klidně i v nočních hodinách. Určitě je hodně dobře že podobný praktický kurz vznikl a napravil reputaci přiliš obecným a málo použitelným infoproduktům. Po absolvování kurzu se již vyprofiloval i jeden superaffilák s měsíčním ziskem přes 100 tisíc měsíčně, kterého mám tu čest managovat v TOP kampaní na hubnutí NATURHOUSE.

Soutěž o 1x kurz zdarma a 3x slevu 25%.

Napište do komentářů pod článek co si představujete pod pojmem AffiliateMystery a proč myslíte že se Tomáš rozhodl pro tak podivný název. Nejzajímavější a nejvtipnější komentáře vybereme do půlnoci 14.9.2014 a zašleme výhercům ceny.

Svěřte mi svůj e-mail a získejte ZDARMA:

 • PDF brožurku s tipy na linkbuilding vašich projektů
 • 5ti týdenní e-mail kurz o affiliate marketingu
 • 2x měsíčně novinky a zajímavosti ze světa affiliate byznysu

Latest Comments
 1. Honza Stejskal

  Dokážu si živě představit, že s ohledem na českou online mentalitu se nejedná o Affiliate Mystery, ale česky Affiliate Myš Tery. Přičemž Myš Tery je maskot produktu. Který symbolizuje ideálního top affiláka se všemi jeho vlastnosti a dovednostmi. Prakticky přesně to, co by se z Vás mělo stát po absolvování kurzu.

 2. Ondra Dědič

  Prostě tajemství affilu. A proč ten název? Třeba slovo tajemství v názvu líp prodává? 😀

 3. Tomáš Dekan

  🙂 no nevím název jsem fakt neřešil a pač mastery bylo zabraný tak vzniklo mystery 😀

 4. Honza H.

  Jak již František nakousnul v nadpise “Proč nekupovat …”, inu zdá se, že v kurzu bude něco co František již zná, ale pro nás začátečníky to bude spíše mysteriźní záležitost, viz třeba popsané šedé techniky affilu. Nutno také říci, že co má roušku veřejného tajemství a vydělává to, to bude vždy zajímat celkem slušnou skupinu lidí co si chtějí pomocí počítače nějakou tu kačku vydělat a potřebují jen postrčit a ukázat správný směr, kterým se v affiliate marketingu ubírat, což tento kurz bezesporu nabídne.

 5. Karel Fillner

  Tak jasně – jedním z významů slova mystery je taky KULT – a Tomáš si chce prostě vybudovat armádu oddaných affiláků. Kim Čong-un by měl radost 🙂
  Ale vážně – myslím, že to vzniklo po nějakém affil čtvrtku po vydařené after party, klucí skončili někde tady http://www.mystery-club.cz/ a podle toho to dopadlo.
  A jinak mi je úplně šumák, verze 1 nebo 2, jestli vyhraju kurz zadarmo, slibuji, že ho využiji do mrtě a Tomášovi pak budu klidně říkat i Josife Vissarionoviči a vylepím si jeho fotku do pracovny 🙂 Kult se musí pěstovat.

 6. Boryna

  Myslím, že slovo AFFILIATE vnímá 95% běžných uživatelů netu v lepším případě jako nějakou fintu, v tom horším pomalu jako nadávku. 🙂
  Proč? Tomáš se rozhodl toto slovo “odtajnit”, zbavit jeho tajemství a ukázat v čem tkví Kouzlo spolupráce.

 7. Patrik

  Asi aby dal vsem najevo jak mysteryozni je mozne videlavat dnesni dobe a tobohromne a nekoncici castky.

 8. Martin

  Já osobně s recenzí tohoto produktů nemohu nijak přispět, přesto já sám si od infoproduktů nechávám odstup. Řídím se metodou, co nekoupím já nekoupí ani ostatní – což platí obvzlášť u produktů o které se zajímám.

Napsat komentář