Rychlý přehled Září

1. Wampi koupil Alkoholix.cz

Celá transakce se udála na webtrhu za 333 333Kč. Wampi tak rozšířil své portfolio e-shopů o další zajímavý kousek. Patří mu také Armik.cz – obchod s army oblečením a výbavou, u kterého provedl redesign.

2. Seed invesice se dočkali 2 české startupy

Seed investici v hodnotě 2M $ získala populární služba SocialBakers.com s 50ti zaměstanci. Jedná se o projekt ve kterém figuruje Jan Řezáb (alias dávný Reboss, který zkrachoval). Podle dostupných zdrojů jsem se dozvěděl že je firma zisková a nabízí dvě dostupné služby.

Další seed investice (750k $) proběhla do startupu Piictu, ve které figurují 2 známí češi s firmy tapmates.com zabývající se vývojem iPhone aplikací. Osobně jsem velmi zvědavý, jak se této investici podaří nastartovat tuto zajímavou aplikaci. Která má na rozdíl od failu jménem Color, zajímavou myšlenku. Podle slov zakladatelů si aplikaci za 10 týdnů stáhlo 100tis uživatelů, přičemž více než polovina vložila jednu a více fotek.

3. Mé projekty

Na linkmonitor.cz jsem provedl mnoho docela zásadních úprav. Aktuálně je v systému zaregistrováno cca 70 uživatelů. Kontaktovala mě také osoba poskytující SEO školení a servis s tím že má vážný zájem aplikaci používat a dále ji propagovat. Doufám že se tím zvedne důvěryhodnost celé aplikace.

Také na dropface.cz se udály změny a aktuálně vyřizujeme poptávky e-shopů do bezplatného zařazení do distributorů affiliate systému dropface. Aktuálně se na platformě dropface pracuje a jsem rád že se systém vyvíjí dobrým směrem.

4. affil.simplia

V affilu firmy Simplia přibyl nový distributor, který stojí za zmínku KvalitniStroje.cz s 2% provizí. Také firma skatecycle.cz prodávající Skatecycle Freerider naskladnila první kusy zboží a odesílají je zákazníkům, kteří provedl předobjednávku.

Pro dnešek vše. V případě že máte doprovodné info či zajímavost prosím o váš komentář pod článkem.

 

 

Svěřte mi svůj e-mail a získejte ZDARMA:

  • PDF brožurku s tipy na linkbuilding vašich projektů
  • 5ti týdenní e-mail kurz o affiliate marketingu
  • 2x měsíčně novinky a zajímavosti ze světa affiliate byznysu

Latest Comments
  1. Marec

    alkoholic za stříbrné stříkačky super – myslím že dobrý kup…

  2. Pavel Kohout

    Provizi u našeho e-shopu jsme zvýšili na 3,5% a v blízké době plánujeme rozšíření sortimentu v oblasti pro domácí použití/kutily.

Napsat komentář