Školení podnikání a marketing 21.stolení od Filipa Dřímalky

V říjnu jsem navštívil školení Filipa Dřímalky věnované nástrojům a procesům, které by měl znát každý moderní online podnikatel. Na školení příliš často nechodím, spíše využívám soukromé konzultace nebo workshopy. A právě z důvodů že bylo školení napojeno na workshop a já měl možnost poptat se na vše co mě zajímá, jsem do blízké Ostravy zajel:)

Průběh školení

Filipa jsem potkal již na Barcampu v Ostravě, kde měl značně okleštenou verzi školení v přednášce trvající 20 minut. Vše bylo zařízeno na jedničku, občerstvení i oběd hodnotím pozitivně. Celé školení probíhalo ve velmi neformálním stylu. Na Filipovi jde znát že si prezentování užívá a působí sebejistě. Velmi hodnotné byly průpovídky a zkušenosti z praxe: Jak konkrétně některé nástroje využívá, jak zjednodušit nebo outsourcovat tu a tu práci.

Cílení školení

Po hodnotném workshopu kdy se probíraly problémy účastníků jsem si uvědomil že celé školení je cíleno spíše na lidi, kteří něco prodávají (službu, produkt). Ale i když osobně zatím nic moc neprodávám, využil jsem informace pro svůj affiliate byznys nebo nově byznys s mobilníma appkama a udělal si v některých záležitostech pořádek (přínos obsahu pro mě jako affiláka byl 70%).

Nicméně pokud provozujete e-shop nebo web, který prodává služby či informace bude pro vás školení 100% přínosné a rozhodně se dozvíte plno věcí které neznáte. Filip je takový hračička, rád využívá různé služby pro zjednodušení života. Mně osobně školení inspirovalo právě k zjednodušování života, byznysu (možná si někdo v okolí již všiml) a focusování na důležité věci. Sám mám ze školení 5xA5 poznámek což se mi nestalo již mnoho let.

Školení doporučují i internetové celebrity:)

Závěr

Pokud máte zájem navštívit školení mám pro vás slevový kupón na slevu 20%. Pokud naopak znáte někoho v okolí komu by se školení mohlo hodit můžu vám poskytnout unikátní slevový kupón a obdarovaný získá slevu 20% a vy provizi 600Kč za doporučení (WIN, WIN, WIN). Kdyžtak si o něj napište v komentářích nebo mailem na: [email protected].

Pozor k dispozici jsou již pouze poslední 2. kurzy:

  • 9.12.2013 – Brno
  • 10.12.2013 – Praha

Registrace ZDE (slevový kupón pro čtenáře affilblogu: FSAF20)

Svěřte mi svůj e-mail a získejte ZDARMA:

  • PDF brožurku s tipy na linkbuilding vašich projektů
  • 5ti týdenní e-mail kurz o affiliate marketingu
  • 2x měsíčně novinky a zajímavosti ze světa affiliate byznysu

Latest Comments
  1. Zdeněk Hejl

    Díky za zmínku. Jen tam máš dvakrát pod sebou odkaz na můj blog a ani jednou na Honzův 🙂

Napsat komentář