Vytvořme střední třídu affiláků (video) – přednáška z dnu otevřených dveří WEDOS

Na akci dni otevřených dveří WEDOS jsem měl 50ti minutou prezentaci určenou pro affiliate partnery na téma: Vytvořme střední třídu affiláků. Provozovatel blogu 404m.com Drago se mi ozval zda bych nechtěl vést přednášku a workshop na téma affiliate a protože jsem měl s kým jen (jel a přednášel také Honza Linhat a Honza Kvasnička) tak jsem souhlasil. Na události jsem se potkal s mnoha zajímavými lidmy. Popil jsem se zakladetelem Wedosu Josefem Grillem a taky pokecal a na vlastní oči viděl opravdového Draga:).

wedos

Poznámka k prezentaci: Omlouvám se za nejistý začátek a můj zlozvyk vyplňování mezer, hlavně ze začátku, pak už je to lepší. Strašně jsem se snažil nezapomenout na důležité věci co chci říct že jsem na samotný projev nedbal až takový důraz:-D. Samozřejmě budu rád za váš feedback a kritiku.

Svěřte mi svůj e-mail a získejte ZDARMA:

 • PDF brožurku s tipy na linkbuilding vašich projektů
 • 5ti týdenní e-mail kurz o affiliate marketingu
 • 2x měsíčně novinky a zajímavosti ze světa affiliate byznysu

Latest Comments
 1. bsteeer

  Měl bych dotaz ohledně rady s A/B testováním. Je zmíněno téměř v každé přednášce týkající se zvyšování konverzního poměru nebo rad pro affiliate. Vím, jak v GA nastavit experiment u klasické html stránky. Jak to funguje u WP? Využíváš konkrétně ty nějaký plugin? Konkrétně mi jde o technické řešení. Jak zduplikovat např. index, jak následně řešit nastavení pro SEO typu (noindex, canonical apod.)

  Diskuzi se pokouším rozvinout zde: http://www.affilaci.cz/viewtopic.php?f=12&t=306

 2. Radek

  O tom tvém testu červeného buttonu už jsem někde slyšel a chtěl bych se zeptat, jestli bys neprozradil, jak moc si to testoval. Imho šlo jen testování na meme tričkách, že? Tam by to totiž mohlo být tím, že ten červený button líp sedí do designu anebo se třeba zrovna víc líbí dané cílovce. Myslím, že je to tak trochu individuální u každého designu, která barva call to action buttonu bude nejlíp fungovat, i když ta zelená a červená bude asi v průměru nejstabilnější.

 3. Michal

  Můžeš doporučit nějakej plugin pro WP na couping? díky

 4. Jan Potůček

  Jedna z nejlepších přednášek o affiliate za poslední dobu. Pěkně komplexně podané informace.

 5. Ondra

  Ahoj,

  v přednášce jsi mluvil o největším českém affíláku který se vydělává pěkné peníze a většinu reinvestuje. Zajímalo by mě kdo je to ? Hlavně pro inspiraci… Díky.

 6. Ondra

  Aspoň jsem to zkusil 🙂 . Mám podezření na eod a digiprofi. Kdesi jsem četl že udělají obchody za 100 M ročně.

Napsat komentář