20. NetSraz v Olomouci – téma affil

V pátek 13.7 proběhl další sraz IT podnikatelů v Olomouci tentokrát s názvem NetSraz, který pořádá náš oblíbený SEO profík Jan Linhart. Každý nesraz bude mít určité téma. Historicky prvním tématem byl affiliate byznys a o krátkou prezentaci jsem se postaral já. Přednášku a videodokumentaci naleznete níže. Pojďme si ale zhodnotit samotný NetSraz.

Před srazem jsme se s většinou účastníků domluvili na návštěvě Paintballu, na kterém jsem byl poprvé spolu s mnoha ostatními. Akci hodnotím velice pozitivně, po delší době jsem se mohl vyblbnout jako za mladých let a mohl jsem si vyzkoušet Counter Strike na živo:-). Tuto myšlenku propojit sraz se sportovní aktivitou hodnotím velice kladně a chválím Arara za skvělou myšlenku. V podobném duchu se budou konat i další Netsrazy (mluvilo se také něco o minigolfu a laser tagu, tak uvidíme:-D).

Olomouc NetSraz PaintBall

Samotného Netsrazu se zúčastnilo 20 účastníků (někteří dokonce větší dálky – Kolín, Hradec Králové). Jádro účastníků bylo podobné, ale dorazilo i několik pro mě úplně nových tváří se kterými jsem mohl probrat věci, které mě zajímají (iOs, monetizace projektů, affil). Změna prostředí v hospůdce Plan B byla prospěšná, ale díky uzavřenosti salónku a absenci větrání bylo ke konci v místnosti nedýchatelno a se zvyšujícím se hlukem také nedebatovatelno(tohle přečíst vám dá zabrat:-)).

V první části NetSrazu se představovali lidé a mluvili o problémech které je trápí, nebo které aktuálně řeší. Ihned po představování jsem se pustil do prezentace, která zachycovala spíše zajímavosti ze světa affiliate podnikání. V první části jsem promluvil o kontroverzním sušenkovém zákonu. V další části jsem shrnul průzkum affiliate podnikatelů, kterého jste si mohli všimnout, zde na blogu a v poslední části jsem poreferoval o affiliate školení, které plánuji uspořádat v první polovině srpna. Školení bude profilované na provozovatele affiliate programů do kterého se můžete přihlásit i vy za jedinečnou zaváděcí cenu 0Kč(3500Kč).

Slíbené video

Výzva návštěvníkům
 • Byly jste na NetSrazu? Jak jej hodnotíte?
 • Jak se vám líbí video a přednáška?
 • Pokud jste nebyly, plánujete přijít na příští Netsraz, nebo IMsraz?
 • Jaké srazy či události navštěvujete? Kde bychom se mohli potkat?

Svěřte mi svůj e-mail a získejte ZDARMA:

 • PDF brožurku s tipy na linkbuilding vašich projektů
 • 5ti týdenní e-mail kurz o affiliate marketingu
 • 2x měsíčně novinky a zajímavosti ze světa affiliate byznysu

Latest Comments
 1. Ondra

  Super report! 🙂
  Franto pěknej výraz na fotce 😀

 2. Pavel

  Budou videa i z affiliate školení?
  Bohužel se nemohu dostavit. 🙁

 3. Pavel Mužák

  Kde se bude školení konat?

 4. Ondřej Martinek

  Sraz byl skvělý, ale čím je více lidí, tím je méně slyšet. Naštěstí ne vždy ale budou tak velké srazy – ten nejbližší netsraz asi nebude moc silný podle Arara.

  Na příště bych byl bych pro paintball (když mi tentokrát utekl), ale vypadá to spíše na laser tag, jak jsme to řešili s Honzou 😀

  Přednáška se mi líbila. O sledování cookies jsem slyšel, ale měl jsem asi špatné informace – myslel jsem, že ho už zrušili. Bohužel ne.

  Dokud nebudou postihy za porušování “sušenkového” zákona, tak upozornění o sledování cookies na mých stránkách nikdo neuvidí.

 5. Mário Roženský

  Pěkná přednáška. Proč byla tvá odpověď na konci useknuta?

  Docela mě zaujalo, že jen 1/8 lidí z tvého dotazníku si affiliate vydělá více než 25k. V tom co jsem si dělal já bylo tuším 35 % lidí nad 25k a 19 % nad 50k.

  Jakmile se tomu člověk začně věnovat a něco mu to vydělá, tak je pak už strašně jednoduché to naškálovat nahoru. Začátky jsou nejtěžší. A úplně nejvíc nejtěžší je překonat myšlenku, že affiliate nefunguje…. FUNGUJE, jen ho děláte blbě :-D.

 6. Mário Roženský

  #12 – Můžeš mrknout na můj youtube kanál, třeba tě tam nějaké zaujme: http://www.youtube.com/user/AffilTV

 7. Jan Schejbal

  Díky za odkaz na Youtube. Dlouho jsem něco takového hledal.

 8. vaclav

  Pěkný článek , neudělali by jste třeba sraz v Jihlavě? neměl by někdo zájem?

 9. Recenzie kníh

  Díky za youtube kanal, takých by som uvítal viac. Aby som si mohol každy večer pred spaním páštať taketo videá namiesto filmov 🙂
  Peter

Napsat komentář